Przejdź do treści

Super Tennis oraz Motorcycle Mechanic Simulator trafiły na Nintendo Switch

Fot. Super Tennis

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Ultimate Games S.A. wydało dwie nowe gry na Nintendo Switch. Super Tennis to zręcznościowy tytuł oferujący szybką i bezkompromisową zabawę. Motorcycle Mechanic Simulator jest z kolei rozbudowanym symulatorem skierowanym do fanów motocykli.

Obie gry są dostępne w cyfrowej dystrybucji (Nintendo eShop) od 27 stycznia br. Za wydanie obu tytułów odpowiada polska firma Ultimate Games S.A.

Super Tennis

Twórcy Super Tennis postawili na prostą i szybką zabawę. W intensywnych meczach tenisowych kluczową rolę odgrywa szybkość oraz odpowiednia reakcja gracza. Super Tennis wyróżnia się oprawą audiowizualną w stylu retro. Gra oferuje m.in. różne tryby rozgrywki oraz możliwość odblokowania nowych postaci. Mecze można rozgrywać na kortach w miastach zlokalizowanych w różnych częściach świata (m.in. Berlin, Londyn, Nowy Jork, Tokio i Warszawa).

Fot. Super Tennis

Super Tennis (Nintendo eShop): https://www.nintendo.com/games/detail/super-tennis-switch/

Motorcycle Mechanic Simulator

Gra pozwala na zostanie ekspertem od naprawy motocykli. Rozgrywka skupia się na różnych elementach – gracz może kupować, sprzedawać, naprawiać i ulepszać motocykle. Twórcy przewidzieli nawet opcję testowania poszczególnych modeli w warunkach ulicznych.

Najważniejszą częścią rozgrywki są jednak naprawy, które oparto na mechanice odwzorowującej rzeczywistość. Motorcycle Mechanic Simulator daje także szerokie możliwości rozbudowy warsztatu, co jest bezpośrednio związane ze zbieranym w trakcie gry doświadczeniem. W grze można też np. wykonywać specjalne zadania oraz brać udział w aukcjach używanych motocykli.

Motorcycle Mechanic Simulator – Switch Trailer

Motorcycle Mechanic Simulator (Nintendo eShop): https://www.nintendo.com/games/detail/motorcycle-mechanic-simulator-switch/

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google