Przejdź do treści

Street Artist Simulator zapowiedziany na PC i konsole. Graficiarze ruszą w miasto w 2024 roku

Street Artist Simulator
Fot. Street Artist Simulator

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

W 2024 r. gracze będą mogli wcielić się w nieuchwytnych ulicznych graficiarzy. Taką możliwość zaoferuje Street Artist Simulator, gra akcji z otwartym światem, w której można będzie m.in. wykazać się kreatywnością i projektować własne graffiti, a także wyszukiwać unikalne miejscówki i zawalczyć o uliczną sławę. Gra trafi najpierw na PC, a potem na konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch.

Street Artist Simulator to gra tworzona przez polskie studio Shining Games. Wydawcą będzie firma Games Box S.A., która należy do grupy Ultimate Games S.A.

W Street Artist Simulator gracz wciela się w ulicznego artystę tworzącego unikalne graffiti. Rozgrywka obejmuje przede wszystkim tworzenie własnych graffiti, szukanie unikalnych miejscówek oraz dbanie o to, by pozostać nieuchwytnym. Twórcy szykują też wiele dodatkowych aktywności, które urozmaicą zabawę.

„To gra, która przede wszystkim da wiele swobody i możliwości wykazania się kreatywnością. Street Artist Simulator będzie wyróżniać się połączeniem właśnie kreatywności oraz szybkiej i dynamicznej akcji. Gracze znajdą tu sporej wielkości miasto z różnymi dzielnicami i całą masą unikalnych miejscówek, do których oczywiście można będzie się dostać, choć nie zawsze będzie to łatwe i wygodne. Żeby pozostać nieuchwytnym, czasem konieczne może być zhakowanie miejskiej infrastruktury, albo po prostu ucieczka, gdzie pomocny okaże się parkour, lub też w ostateczności nawet podjęcie walki” – mówi CEO Games Box S.A., Tomasz Supeł.

Street Artist Simulator – Official Trailer

Jak zapowiadają twórcy, Street Artist Simulator zaoferuje również cały szereg dodatkowych aktywności. Gracz będzie musiał zadbać np. o jedzenie, picie czy nocleg. W celu zdobycia odpowiednich środków można będzie m.in. wykonywać płatne zlecenia lub wykazać się umiejętnościami hakerskimi.

„Bardzo duży nacisk kładziemy na gameplay i mechanikę malowania, która ma dać sporo satysfakcji, nawet gdy w realnym życiu nie mamy nic wspólnego z robieniem graffiti. Do dyspozycji gracza oddany zostanie rozbudowany edytor, w którym barierą będzie praktycznie tylko nasza wyobraźnia. Grafiki ozdobią nasze miasto, ale będziemy mogli również niejako odwiedzać miasta innych graczy i zamalowywać ich graffiti w ferworze walki o miano legendy street artu. Dostępny będzie też tryb kooperacji, gdzie z kolei można będzie wspólnie bombić konkretne miejscówki” – dodaje twórca i szef studia Shining Games, Michał Szmygin.

Street Artist Simulator – główne cechy:

  • życie ulicznego artysty;
  • tworzenie własnych graffiti;
  • miejski parkour;
  • wiele unikalnych miejscówek;
  • uliczna sława.

Street Artist Simulator ma zadebiutować na PC (Steam) w 2024 r. Wstępnie planowane jest też wydanie gry na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch.

Street Artist Simulator (Steam): https://store.steampowered.com/app/2075280/Street_Artist_Simulator/

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx