Przejdź do treści

Stipe Miocic vs Francis Ngannou 2 oficjalnie na UFC 260!

Miocic vs Ngannou 2
Miocic vs Ngannou, Fot. TheMacLife

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Wygląda na to, że doczekaliśmy się kolejnej świetnej walki o tron kategorii królewskiej! Rewanżowe starcie pomiędzy Miociciem a Ngannou odbędzie się już 27 marca.

Zawodnicy spotkali się już w klatce przy okazji UFC 220. „The Predator”, bo taki przydomek nosi Francis Ngannou (15-3) musiał uznać wyższość aktualnego mistrza wagi ciężkiej Stipe Miocica (20-3). Walka zakończyła się jednogłośną decyzją po pięciu rundach.

Stipe Miocic od walki z Kameruńczykiem, w klatce UFC stawał trzykrotnie. Wszystkie te starcia toczył z byłym mistrzem wagi półciężkiej i ciężkiej – Danielem Cormierem (22-3). Pierwszą walkę przegrał, lecz dwie kolejne wygrał co czyni go aktualnym mistrzem. W swojej zawodowej karierze wygrywał 20 razy z czego 15 przez nokaut.

Miocic vs Ngannou 2 na UFC 260

Francis Ngannou od walki z mistrzem walczył pięciokrotnie. Pierwszą walkę przegrał z Derrickiem Lewisem (24-7) decyzją po bardzo nudnej walce. Aktualnie jest na fali 4 zwycięstw z rzędu, wszystkie zakończone przez nokaut w pierwszej rundzie (łącznie zajęło mu to 2 minuty 42 sekundy). W zawodowej karierze wygrywał tylko przed czasem (11 nokautów, 4 poddania), a przegrywał tylko przez decyzję (3).

Jeszcze nie wiadomo gdzie odbędzie się to wydarzenie. Prawdopodobnie właśnie to starcie będzie walką wieczoru.

https://www.instagram.com/p/CKajmrfgZFP
instagram.com/ufc
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx