Przejdź do treści

Startuje GH&LECH Talent Draft! Margaret, KaCeZet i Lech szukają nowej gwiazdy muzyki

GH LECH Talent Draft
Fot. Gaja Hornby Records

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Lech i Gaja Hornby Records łączą siły. Wystartowała rekrutacja do GH&LECH Talent Draft. Na zwycięzcę konkursu czekają nagrody: 10 tys. zł, kontrakt z wytwórnią, nagranie teledysku, warsztaty artystyczne prowadzone przez Margaret i Kacezeta oraz występ na Lech Polish Hip-Hop Festival. Zaprezentuj swój talent całej Polsce!

Nowe talenty muzyczne poszukiwane! Kierując się kreatywnością, umiejętnościami oraz osobowością uczestników GH&LECH Talent Draft, komisja wyłoni zwycięzcę, którego drogę do występu na LPHHF będzie można śledzić na kanale YouTube Gaja Hornby Records.

– Lech to marka, która najbardziej kojarzy mi się z muzyką urban przez takie inicjatywy jak choćby Lech Polish Hip-Hop Festival. Myślę, że to dobry partner do znajdowania i wspierania młodych artystów ze środowisk około hip hopowych. Wierzę, że w ramach GH&LECH Talent Draft wprowadzimy na rynek kogoś świeżego – artystę, którego rynek potrzebuje, choć jeszcze o tym nie wie – mówi Margaret.

Vlogi przybiorą formę warsztatów tematycznych odbywających się pod czujnym okiem Margaret, KaCeZeta i ich gości. Wschodząca gwiazda będzie szlifować warsztat muzyczny, dowie się, jak ważną rolę w karierze artysty pełnią media społecznościowe, jak można wyrażać siebie poprzez ubiór, jak wyróżnić się na tle innych artystów, czy w końcu – jak prezentować się na scenie. GH&LECH Talent Draft to jedyna okazja do skorzystania z doświadczenia i umiejętności odnoszącego sukcesy muzycznego duetu Margaret i Kacezet, więc nie czekaj – może szukają właśnie ciebie!

Po zapoznaniu się z regulaminem GH&LECH Talent Draft, zgłoś się do konkursu za pośrednictwem aplikacji mobilnej Gaja Hornby Records (do pobrania w Apple App Store lub Google Play). Zgłoszenia przyjmowane są do 2 lipca br.

GH&LECH Talent Draft

Marka Lech Kompanii Piwowarskiej aktywnie wspiera artystów i organizatorów największych muzycznych wydarzeń. W tym roku jest patronem tytularnym Lech Polish Hip-Hop Festival (11-13 sierpnia, Plaża nad Wisłą w Płocku) oraz Lech Hip-Hop Music Awards (14 sierpnia, Orlen Arena w Płocku); będzie też obecny na innych festiwalach, m.in. Pol’and’Rock Festival (4-6 sierpnia, Lotnisko Broczyno w Czaplinku).

Do 31 sierpnia trwa loteria konsumencka, w której codziennie do wygrania są muzyczne nagrody: koszulki z fragmentami tekstów znanych artystów i imprezowe głośniki marki Sony. Promocja obejmuje piwa Lech (pełna lista na stronie loterii), w tym Lech Premium w opakowaniach z festiwalowymi grafikami poświęconymi zarówno wydarzeniom LPHH, jak i Pol’and’Rock, oraz Lech Premium Chmiele Cytrusowe w odświeżonych opakowaniach, zapewniające chmielowe orzeźwienie.

Wytwórnia Gaja Hornby Records powstała z inicjatywy Margaret i Kacezeta i oczywiście wspiera wydawniczo i merytorycznie artystów tworzących szeroko pojętą muzykę urban (urban pop/hip-hop).

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx