Startują Otwarte Esportowe Mistrzostwa Słuchaczy Radia ESKA z pulą nagród 25 000 zł!

Otwarte Esportowe Mistrzostwa Słuchaczy Radia Eska
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Oficjalna premiera FIFA 23 już za nami. Gracze sukcesywnie ulepszają swoje składy i poprawiają taktykę, więc czas przystąpić do esportowej rywalizacji! Pora na ESKA eCUP, czyli pierwsze Otwarte Esportowe Mistrzostwa Słuchaczy Radia ESKA. Otwarte dla wszystkich zmagania rozpoczęły się w listopadzie i potrwają do 17 grudnia. Pula nagród wyniesie 25 000 złotych!

Dzięki tej inicjatywie jesień nie będzie kojarzyła się z wyłącznie z deszczem. Graczy mogą złapać za pady i zapisać się do ESKA eCUP. Kilkuetapowe zmagania na wirtualnych boiskach zwieńczy faza finałowa, w której zmierzą się ze sobą najlepsi uczestnicy turnieju. To jednak nie wszystko! Finały pierwszych Otwartych Esportowych Mistrzostw Słuchaczy Radia ESKA w ePiłkę będzie można oglądać w internecie na żywo, na oficjalnym kanale facebookowym Radia ESKA. Będzie on również retransmitowany na Facebooku mistrzostw.

Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich osób spełniających podstawowe wymagania regulaminowe, jak chociażby posiadanie gry FIFA 23. Zawody rozgrywane będą na konsolach z wykorzystaniem funkcji crossplay. Zainteresowani ESKA eCUP mogą zapisać się do rozgrywek poprzez dedykowaną stronę internetową. Zapisy potrwają do 27 listopada włącznie.

Drugim etapem turnieju będą eliminacje online. Zmagania w tej fazie wystartują 29 listopada, a zakończą się 11 grudnia. Mecze toczone w tym czasie będą miały na celu wyłonienie ośmiu najlepszych zawodników, którzy awansują do finałów wydarzenia. W trzeciej fazie ESKA eCUP zobaczymy absolutnie najlepszych graczy turnieju. Finałowa ósemka stanie ze sobą oko w oko – offline – 17 grudnia.

Harmonogram ESKA eCUP:

  • do 27 listopada: Etap I – Zapisy
  • 29 listopada – 11 grudnia: Etap II – Eliminacje
  • 17 grudnia: Etap III – Finały offline

Nagrody:

  • Miejsce I – 15 000 zł
  • Miejsce II – 7 000 zł
  • Miejsce III – 2 000 zł
  • Miejsce IV – 1 000 zł

Szczegółowe informacje na temat ESKA eCUP i regulamin rozgrywek dostępne są na oficjalnej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych – na Instagramie, Twitterze i Facebooku.

Partnerami wydarzenia są agencja Galaktus oraz organizacja sportów elektronicznych Illuminar Gaming.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx