Star Wars Battlefront II: Edycja Świąteczna za darmo w Epic Games Store

Fot. mat. prasowy

OBSERWUJ NAS:

Wszyscy, których interesuje uniwersum Gwiezdnych Wojen i którzy nie zdecydowali się na zakup Star Wars Battlefront II w momencie premiery z powodu kontrowersji związanych z mikropłatnościami, mogą do 21 stycznia za darmo odebrać grę w Epic Games Store.

Epic Games po raz kolejny zaskoczył graczy udostępniając im za darmo na swojej platformie dystrybucji cyfrowej popularną grę studia EA Games – Star Wars Battlefront II: Edycja Świąteczna. Edycja Świąteczna zawiera podstawową grę Battlefront 2, a także wszystkie dodatki i poprawki wydane do 20 grudnia 2019 roku od momentu jej premiery.

Star Wars Battlefront II za darmo

Star Wars: Battlefront 2 to strzelanka zespołowa, która pozwala graczom walczyć na różnych polach bitew w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Gracz może wybrać klasę postaci i współpracować ze swoimi sojusznikami, aby przejąć punkty kontrolne, wydobyć ładunki lub po prostu wyeliminować przeciwną drużynę.

Star Wars Battlefront II za darmo

Żeby zdobyć grę Star Wars Battlefront II: Edycja Świąteczna za darmo, należy oczywiście posiadać konto na platformie Epic Games Store i dodać tytuł do swojej biblioteki do 21 stycznia do godziny 17:00 czasu polskiego.

ZOBACZ:  11 bit studios zaprezentowało cosplay z Frostpunka oraz DLC The Last Autumn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x