Stanowski vs Najman. Konfrontacja w Wieluniu o galę MMA-VIP 4

Stanowski vs Najman
Marcin Najman i Krzysztof Stanowski, fot. WINNG YT

Dziś do Wielunia na spotkanie z burmistrzem tego miasta, Pawłem Okrasą, przybył Krzysztof Stanowski. Znany dziennikarz jest przeciwnikiem organizacji gali MMA-VIP 4, która ma odbyć się w tym mieście. Na miejscu pojawił się również współwłaściciel MMA-VIP, Marcin Najman.

Między Krzysztofem Stanowskim a Marcinem Najmanem przed ratuszem w Wieluniu doszło do konfrontacji słownej. Po tym jak na konferencji przed galą MMA-VIP 4 zaprezentowano w roli bossa byłego szefa mafii pruszkowskiej, Andrzeja „Słowika” Zielińskiego, Krzysztof Stanowski rozpoczął kampanię bojkotującą tę freak-fightową organizację MMA. Odcinek programu „Dziennikarskie zero” w Kanale Sportowym zatytułowany „Najman, Słowik i Pruszków. Wyp***!!!” przekroczył barierę 3 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Przez to organizacji gali MMA-VIP 4 odmówiło miasto Kielce oraz stracili oni kilku sponsorów. Te nagranie mocno zdenerwowało Marcina Najmana, który nazwał Stanowskiego m.in. hipokrytą, za to, że promuje on galę GROMDA na Kanale Sportowym w której jak mówi Najman, walczą bandyci. Współorganizatora gali GROMDA, Mariusza Grabowskiego, Marcin Najman również nazywa bandytą.

Stanowski vs Najman

Dziś w Wieluniu Najman i Stanowski spotkali się twarzą w twarz. Panowie w bardzo napiętej atmosferze tłumaczyli sobie swoje racje. „Ty wiesz za co siedział Grabowski? Za pospolite przestępstwa. Krzywdził ludzi” – mówił Najman do Stanowskiego. „Dlaczego Kanał Sportowy jest patronem bandytów?” – pytał dalej Najman. „Właściciel tej organizacji [GROMDA] Mariusz Grabowski, przestępca pospolity, jest tam traktowany w wszystkimi honorami i nie mów mi Krzysiu, że to nie ty” – mówił Najman do Stanowskiego, żądając odpowiedzi na to, dlaczego promuje on GROMDĘ, a z drugiej strony bojkotuje MMA-VIP z udziałem „Słowika”.

„Bardzo się cieszę, że Marcin rozdzielił pospolitych przestępców od liderów mafii pruszkowskiej. Uważam, że to rozdzielenie jest absolutnie kluczowe. Pospolici przestępcy uważam, że rzeczywiście mają powrót do świata. Natomiast gdy liderów zorganizowanej grupy przestępczej o charakterze zbrojnym sadza się na tronie do muzyki z filmu gangsterskiego i na tym chce się zbijać kapitał, na porównaniach do mafii, do krzywd ludzkich, to jest po prostu maksymalne przegięcie” – odpowiedział Krzysztof Stanowski.

ZOBACZ:  Szeroki skład reprezentacji Polski w koszykówce na mecze w Gliwicach

Fragment dyskusji pomiędzy Najmanem i Stanowskim możecie obejrzeć poniżej:

twitter.com/K_Stanowski
instagram.com/marcin.najman

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx