REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Srebrne Jabłka PANI 2022. Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka wyróżnieni

Srebrne Jabłka PANI 2022
Paweł Zaborowski, Olga Kozierowska, Natalia Kukulska, Michał Dąbrówka, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

23 stycznia, podczas uroczystej kolacji w warszawskim Mamaison Hotel Le Regina, po raz 32. wręczono Srebrne Jabłka magazynu „Pani”. Laureaci to znane pary, których historie miłosne, zdaniem czytelniczek pisma, zasługują na szczególny podziw i uznanie. Losy tych niezwykłych par prezentowane były na łamach magazynu „Pani” przez dwanaście miesięcy 2022 roku. Pierwsze miejsce w plebiscycie zajęła Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka, którzy uchodzą za wzorową parę polskiego show-biznesu.

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka 12. lutego obchodzić będą 23. rocznicę ślubu! Wokalistkę i perkusistę łączy miłość do muzyki, ciepły rodzinny dom oraz troje wspaniałych dzieci: 22-letni syn Jan oraz dwie córki, 17-letnia Anna i 6-letnia Laura. Na początku ich znajomości była praca, potem przyjaźń, z czasem pojawiła się miłość. Poznali się w 1997 roku, ślub wzięli 12 lutego 2000 roku. Ich miłość kwitnie, tak samo jak na początku wspólnej drogi.

Drugie miejsce zajęli Ewa Bem i Ryszard Sibilski. Pierwsza dama polskiego jazzu związana jest z Ryszardem Sibilskim – afrykanistą, ekonomistą, producentem, prezesem Endemol Shine Polska – od ponad 40 lat! Pobrali się w 1994 roku, po 17 latach nieformalnego związku, i doczekali wspólnie córki Gabrieli, która ma obecnie 28 lat. Para przetrwała razem wiele radości i smutków. Próbą dla ich związku był zwłaszcza rok 2017, kiedy piosenkarka straciła córkę Pamelę z pierwszego małżeństwa i wycofała z życia publicznego.

Trzecie miejsce w plebiscycie należało do Olgi Kordys-Kozierowskiej i Pawła Zaborowskiego. Olga Kozierowska to dziennikarka biznesowa, działaczka społeczna, mówczyni, pisarka, mentorka i aktorka teatralna, założycielka i prezeska pierwszej w Polsce organizacji działającej na rzecz przedsiębiorczości kobiet i promocji ich sukcesów w biznesie pod nazwą Sukces Pisany Szminką. Paweł Zaborowski natomiast pracuje w branży automotive, jest dealerem Nissana, Mitsubishi i Harleya Davidsona, pasjonuje się narciarstwem alpejskim. Para zwróciła na siebie uwagę już przy pierwszym spotkaniu. 10 lat temu zostali rodzicami bliźniaków – Toli i Julka.

Dziennikarka ma również syna Kostka z poprzedniego związku. Ich miłości nie zniszczyły różnice charakteru, kryzysy i choroby. Ich bliźniaki przyszły na świat jako wcześniaki i synek długo walczył o życie. Paweł zmagał się z depresją, Olga z mikrozatorem mózgu. Razem pokonali życiowe kryzysy.

Srebrne Jabłka PANI 2022

Statuetki dla zwycięskich par zaprojektowała i przygotowała marka W.KRUK. Partnerem uroczystości był Mamaison Hotel Le Regina Warsaw i restauracja La Rotisserie. Gospodarzami wieczoru natomiast: Maciej Brzozowski i Monika Stukonis.

W tym roku wśród nominowanych znaleźli się również: Zofia Bugajna-Kasdepke i Grzegorz Kasdepke, Karolina Szykier-Koszucka i Robert Koszucki, Kinga Dębska i Zbigniew Domagalski, Malwina Buss i Tomasz Włosok, Joanna i Krzysztof Ibiszowie, Patrycja Sobańska-Rey i Mikołaj Rey, Mika Urbaniak i Victor Davies, Małgorzata Ohme i Rafał Jakóbiak, Agata Di Prima-Dopierlaski i Mateusz Dopieralski.

Srebrne Jabłka PANI 2022
Paweł Zaborowski, Olga Kozierowska, Natalia Kukulska, Michał Dąbrówka, fot. Kurnikowski/AKPA
Srebrne Jabłka PANI 2022
Magdalena Burgiel, Izabela Sarnecka, Jarosław Topolewski, fot. Kurnikowski/AKPA
Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx