Przejdź do treści

Spotkanie prasowe z obsadą serialu „Usta Usta”

Wojciech Mecwaldowski, Wiktoria Filus, Magdalena Popławska, Sonia Bohosiewicz, Anna Czartoryska-Niemczycka, Paweł Wilczak, fot. Podlewski/AKPA

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

W warszawskiej restauracji Villa Intrata odbyło się spotkanie prasowe z obsadą serialu „Usta usta”. Uznany za jedną najlepszych produkcji telewizyjnych po dziesięciu latach powraca na szklany ekran, a widzowie mają szansę poznać dalsze losy piątki przyjaciół.

Pełna uroku historia o uniwersalnych wartościach i ponadczasowej przyjaźni, życiowych dylematach, realnych problemach, podana w słodko-gorzkim sosie czarnego humoru to gwarantowany hit tej jesieni. Choć życie Adama, Agnieszki, Izy, Piotrka i Krzysztofa płynie innym nurtem, czasem wartkim strumieniem, innym razem wzburzoną rzeką, to nadal rozumieją się bez słów, potrafią śmiać się z siebie nawzajem i wspierać. Adam (Paweł Wilczak) po śmierci Julii (Magdalena Różczka) wychowuje samotnie 15-letniego Leona (Maciej Marcin Tomaszewski). Iza (Sonia Bohosiewicz) i Piotrek (Wojciech Mecwaldowski) wychowują dwójkę dzieci, w tym córkę Izy, będącą owocem romansu pozamałżeńskiego.

Piotrek pracuje na dwóch etatach i nadal zarabia mniej niż jego żona. Niespełnienie i narastająca frustracja kończą się depresją Piotra. „Iza, mimo, że starsza o dobre kilka lat, nadal pozostaje tą samą szaloną Izą, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Impulsywna i szalona tym razem zaskoczy samą siebie” – przyznała Sonia Bohosiewicz. Agnieszka (Magdalena Popławska) i Krzysztof mimo rozwodu pozostają w bliskich kontaktach. Nie dość, że muszą udźwignąć potrójny ciężar dojrzewania, to jeszcze sami zmagają się z własnymi problemami. „Agnieszka zapomniała o sobie i skupiła się na dzieciach i pracy. Tymczasem na skutek różnych splotów wydarzeń, w jej życiu pojawia się ktoś, kto mocno namiesza w jej życiu uczuciowym. Nasz serial opowiada o ludziach i sytuacjach, które mogą się wydarzyć, a widz może w naszych bohaterach samego siebie” – dodała Magdalena Popławska.

Premierowy odcinek kolejnej, czwartej już serii już 6 września o godz 21:30 w TVN.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx