Spotkanie prasowe 11. edycji Fashion Designer Awards

Jury Fashion Designer Awards 2020 / fot. Radosław Nawrocki

Na Mysiej 3 w Warszawie odbyło się spotkanie prasowe 11. edycji najważniejszego konkursu dla młodych projektantów Fashion Designer Awards, którego pomysłodawczynią i producentką jest Joanna Sokołowska-Pronobis.

Temat tegorocznej edycji to „My City, My Energy”, obecni na spotkaniu prasowym byli jurorzy, m.in: Rafał Michalak (duet MMC Studio), Vasina, duet Paprocki&Brzozowski, Agnieszka Więdłocha, Dorota Williams, Joanna Horodyńska, Weronika Płocha, Marzena Singh i Ewa Podleśna-Ślusarczyk.

Uczestnicy spotkania zabrali gości w porywającą podróż do miejsc, które ich inspirują najbardziej, które dla nich są tytułowym „city” wybraliśmy się do Berlina, Łodzi, Paryża, Londynu, Nowego Jorku, ale miasto do którego wszyscy wracają jest Warszawa.

Fashion Designer Awards 2020. Spotkanie prasowe

„Tegoroczny temat „My City, MY Energy” jest wibrujący pozytywną energią. Zabiera młodych projektantów do miejsc, które ich inspirują, do miast, które swoją mocą porywają ich do twórczego działania. Jestem oczywiście przekonana, że pod wypływem tych emocji powstaną świetne kolekcje konkursowe” – powiedziała Joanna Sokołowska-Pronobis.

„Jestem związana z Łodzią, która mnie bardzo inspiruje, ma taką mieszankę urody i brzydoty, industrialna, szara, ale też poprzez niezwykłe murale bardzo kolorowa, uwielbiam energię Łodzi, mam nadzieje, ze niektórzy uczestnicy 11 edycji wybiorą Łódź jako swoją inspiracje do tegorocznego tematu „My City, My Energy”” – dodała Agnieszka Więdłocha.

Fashion Designer Awards 2020
Jury główne Fashion Designer Awards 2020 / fot. Radosław Nawrocki

Podczas spotkania prasowego podróżowaliśmy z jurorami do ich ulubionych miast. W 11 edycji również na laureatów czekają inspirujące podróże. Zwycięzca pojedzie do Mediolanu, na City Milan Fashion Week z z Partnerem Głównym – producentem Batonika Duplo, oraz do Paryża na targi Premier Vision z Cisowianką Perlage, dodatkowo na 3rd International Young Designers Contest do Kijowa, a wybrany finalista na targi Tissue Premier do Lille we Francji z partnerem konkursu Electrolux Polska.

ZOBACZ:  Maja Hyży, Anna Powierza i Karolina Pilarczyk w charytatywnym pokazie "Gwiazdy dzieciom"

Na finalistów czeka jeszcze staż w dziale kostiumografii i charakteryzacji TVN S.A. Oraz staże w pracowni MMC Studio i w pracowni duetu „Paprocki&Brzozowski”. Również wiele publikacji w mediach i nagroda finansowa 20 tys. złotych. Zwycięzca 11 edycji z pewnością otrzyma jeszcze półroczny kontrakt od DPD Pickup niezawodną dostawę przesyłek. Partnerami beauty 11 edycji FDA – są AA Wings of Color i Quantum Clinic. Spotkanie poprowadziły: Joanna Sokołowska-Pronobis oraz Gabi Drzewiecka. Do kiedy można się zgłaszać do konkursu? Ostateczna data to 23 marca 2020 roku. Więcej na: www.fashiondesignerawards.com.pl.

Fashion Designer Awards 2020 – spotkanie prasowe:

Fashion Designer Awards 2020 – spotkanie prasowe

Gabi Drzewiecka mogła zostać projektantką? Fashion Designer Awards:

Gabi Drzewiecka mogła zostać projektantką? Fashion Designer Awards

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx