REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

PunchDown 5 Patusia

PunchDown 5: Patusia lepsza od Esmeraldy Godlewskiej!

Patrycja Anna Karczewska, czyli „Patusia”, pokonał Monikę Esmeraldę Godlewską na gali PunchDown 5. Patrycja zwyciężyła z Esmeraldą dzięki decyzji sędziów. Esmeralda na pytanie przed walką

PunchDown 5 kiedy

PunchDown 5 – kiedy? Oglądaj w PPV

Już dziś odbędzie się 5. gala PunchDown, czyli mistrzostw Slapfightingu. 16 potężnych zawodników zmierzy się w walce o nagrodę główną w wysokości 50 000 zł!

Wiadomości PunchDown

PunchDown – informacje na temat polskiej organizacji w której odbywają się pojedynki w slap fightingu – Realnews.pl

Pomysłodawcami polskiej profesjonalnej gali, na której w pojedynkach 1vs1 zawodnicy uderzają się na przemian w policzek z otwartej dłoni są Jakub Henke – popularny Ptyś z programu Warsaw Shore i streamer Patryk Dzięcioł. Pierwsza gala PunchDown odbyła się w grudniu 2019 roku wzbudzając ogromne zainteresowanie. O wygranej na gali decydują knock-out lub werdykt sędziowski.

Punch Down gala

Pierwsza polska profesjonalna organizacja slap fightingu z każdą kolejną galą zyskuje coraz większą popularność. Punch Down gala jest już nie tylko popularna w Polsce, ale również na całym świecie. Bez wątpienia będzie zdobywała jeszcze większy rozgłos z racji swojej oryginalności. W tej organizacji udział może wziąć każdy. Nie są wymagane tutaj jakieś specjalistyczne wymęczające treningi. Wystarczy pozytywne nastawienie, ciężka ręką i mocna głowa. Podczas starć na pierwszym evencie padały potężne „liście”, po których niektórzy zawodnicy mdleli.

Punch Down

Na galach organizacji, którą stworzyli Jakub Henke i Patryk Dzięcioł, oprócz turnieju głównego możemy oglądać również tzw. freak fighty. Występują na nich osoby znane z internetu, m.in. popularni influencerzy, sportowcy czy osoby znane z telewizji. Gale Punch Down można oglądać tylko i wyłącznie w PPV.

PunchDown relacja

Podczas gal wszystko odbywa się z zachowaniem należytego bezpieczeństwa.  Służby medyczne są w pełnej gotowości, aby pomóc mdlejącym zawodnikom. Relacje z gal PunchDown możecie znaleźć w naszym serwisie Realnews.pl. PunchDown relacja live jest również u nas dostępna, jednak na kanale w serwisie YouTube. U nas w serwisie znajdziecie najlepsze wiadomości na tematy Slap Fight Polska czy PunchDown Polska. Pierwsza polska profesjonalna organizacji slap fightingu na chwilę obecną nie posiada kategorii wagowych. Oznacza to, że np. może dochodzić do pojedynków w których jeden zawodnik jest dwa razy cięższy od drugiego.