Przejdź do treści

Spirala: Nowy rozdział serii Piła. Zobacz zwiastun filmu!

Spirala zwiastun filmu
Chris Rock, fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Producenci kultowej „Piły” przedstawiają nowy wymiar przerażającej serii. Reżyser trzech części słynnego cyklu w zupełnie nowy, ale nawiązujący do oryginału sposób, opowiada o psychopacie, który wymierza sprawiedliwość w jeszcze bardziej okrutny i krwawy sposób.

W nowym filmie „Spirala” Chris Rock ujawnia zaskakujące aktorskie oblicze. Partnerujący mu na ekranie Samuel L. Jackson znów nie przebiera w słowach. „Spirala” już od premiery pierwszego zwiastuna porównywany jest do wybitnego „Siedem”.

Detektyw Ezekiel „Zeke” Banks od lat próbuje wyjść z cienia swego słynnego ojca, legendarnego weterana wydziału zabójstw. Żadna z dotychczasowych spraw nie dała mu na to szansy. Być może tym razem będzie inaczej. Zeke prowadzi śledztwo w sprawie sadystycznych morderstw, które przypominają serię krwawych zbrodni sprzed lat. Przekonany o swojej przenikliwości detektyw Banks, nie zdaje sobie sprawy, że krok po kroku daje się wciągnąć w wyszukaną i przemyślaną grę. W szalonym umyśle mordercy zrodził się plan tak okrutny, że nawet policyjni weterani nie wyobrażają sobie tego, co nadchodzi. Z pewnością zapowiada się emocjonujący thriller.

Spirala – zwiastun:

Spirala – zwiastun filmu

Polski plakat filmu Spirala: Nowy rozdział serii Piła

Spirala polski plakat filmu
Polski plakat filmu „Spirala”
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx