Spięcie na linii Nitrozyniak – Boxdel. Nitro ciśnie „Zwykłego kibica”!

Sergiusz "Nitrozyniak" Górski i "Zwykły kibic", fot. RealnewsPL/Betclic

Znów jest gorąco na linii Sergiusz „Nitrozyniak” Górski – Michał „Boxdel” Baron. Wszystko przez spięcie Sergiusza z Maciejem „Zwykłym kibicem” Szymczakiem na gali Move Federation.

Podczas dzisiejszego streamu na żywo, Nitrozyniak opowiedział o sytuacji, która miała miejsce na gali Move Federation. Tuż przed meczem Teamu Boxdela doszło do dziwnej sytuacji między nim a „Zwykłym kibicem” znanym z kanału Betclic w serwisie YouTube. „Grałem z Boxdelem w piłkę i ktoś się tam spierdolił kurwa do mnie. To chyba ten pies coś tam do mnie mówił. Przestaliśmy grać. Coś tam pierdolił cały czas. Jak szukasz atencji to gdzie indziej” – powiedział na dzisiejszym streamie na żywo Nitro.

„Boxdel, który tam stał, ma czelność pójść potem do Betclicka na program i kurwa go podkręcać. Nie dość, że jego nowy kolega, którego zmieni za tydzień, prowokuje jakieś sytuacje, stoi kurwa nic nie mówi. Nawet jakby dostał tą piłką to nie możesz później pójść powiedzieć: „No Sergiusz to w realu nic”(…) On cały czas mnie zaczepiał [Zwykły kibic], więc wziąłem piłkę i w niego rzuciłem tą piłką i on nadal pierdolił jakieś głupoty” – dodał Nitro.

Zajście z tej całej sytuacji można obejrzeć na kanale NITRO w serwisie YouTube.

Nitro vs Zwykły kibic

Nitrozyniak podczas dzisiejszego streamu opowiedział o tej sytuacji odpowiadając na donejt jednego ze swoich widzów, który zadał mu pytanie: „Nitro co powiesz o spinie ze „Zwykłym kibicem”, który powiedział w skrócie, że jesteś „pizdeuszem”. Sergiusz powiedział: „Przez jakiś czas zastanawiałem się co to jest za człowiek i na chuj się spierdolił i czy na poważnie. Potem się okazało, że za każdym razem na FAME żebrał o wywiad. Ja z Boxdelem z piłkę grałem przed ich meczem, a on się do mnie krzywo spierdolił i rzuciłem w niego piłką. Teraz on chodzi kurwa i opowiada jaki to nie jest groźny.

Prawda jest taka, że każda taka kurwa atencyjna jak ten pies jebany, jedyne co robią to siedzą na utkanej piździe. Nic nie robią kurwa w życiu realnym, a potem chodzą po programach kurwa, atencji szukać. Jak może kiedykolwiek zmienią nastawienie i znajdą jaja w życiu realnym to wtedy będziemy może rozmawiać. On w Betclicku pracuje i za każdym razem był miły. Teraz chyba mu się coś odkleiło(…) Mówi „dwa razy walki przegrałeś”. Powinien nick zmienić na „Zwykła pizda”. W ogóle nie wiem po co o takich ludziach rozmawiam. Jest zwykłym atencjuszem„.

ZOBACZ:  Exquisite - buty, które zaskakują

Nitro o nowych kolegach Boxdela

Chciał chyba Instagrama sobie podbić. Niestety udało mu się. Ja tam lubię jak ktoś mówi „no rozjebał bym go!”, super stwierdzenie, miałeś okazję 4 dni temu. Utkałeś pizdę i poszedłeś kopać piłkę. Lubię jak za każdym razem gdy ktoś jest kolegą Boxdela i za każdym razem się do mnie przypierdala. To zawsze kurwa tak wygląda. Chuja warci jesteście, wszyscy. Jak inaczej wytłumaczyć, że chłop się w porządku wydaje, a potem się spierdala?”(…) A Boxdel jak ostatnia szuja będzie się jeszcze pytał nowego kolegi „rozjebałbyś go?” – dodał Nitro.

Don Kasjo wykluczony z udziału w Casino Star!

Boxdel zdążył się już odnieść do słów Sergiusza Górskiego za pośrednictwem Twittera. Jeden z współwłaścicieli FAME MMA napisał: „Nitro zamknij mordę cieciu, bo sam się wtedy zachowałeś jak pajac, rzuciłeś piłką w tył głowy zawodnikowi z mojej drużyny przed meczem. Jesteś tchórzem i na żywo jesteś miękką fają. Śmieć”.

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
PESO
PESO
3 dni temu

Mlekołak jak zwykle wyszczekany zza klawiatury XD

DONKASIA
DONKASIA
3 dni temu

I dobrze Nitro o tym zakłamanym grubasie powiedzial

Adam
Adam
5 godzin temu

I tak za tydzień się pogodzą. Oni są jak stare dobre małżeństwo.

3
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx