Przejdź do treści

Specjalna edycja ostatniego albumu Behemoth już dostępna!

Fot. kadr z teledysku "Wolves Ov Siberia"

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Określany jako najbardziej porywający album w karierze Behemoth, opublikowany w 2018 roku „I Loved You At Your Darkest”, doczekał się specjalnej edycji.

24 stycznia odbyła się premiera „I Loved You At Your Darkest Tour Edition”, na który składa się cała płyta „I Loved You At Your Darkest” z zupełnie nową, alternatywną grafiką autorstwa Nicoli Samori oraz ekskluzywna sesja BBC Radio 1 w postaci EP „Live At Maida Vale” , a także niepublikowany wcześniej dokument w wersji wizualnej, „Thou Darkest Art”, dotyczący wystawy w galerii sztuki w Londynie.

EP z nagraniami z BBC promował klip do utworu „Wolves Ov Siberia”, który można obejrzeć poniżej:

Behemoth – Wolves ov Siberia (Radio 1 Session)

Album „I Loved You At Your Darkest” uważa się za kamień milowy w historii Behemoth. Jest to, według krytyków, nie tylko najbardziej udany album zespołu, ale też kompletne arcydzieło audiowizualne, na które składa się bluźniercza grafika oraz pełne emocji, agresji, a zarazem melodii, utwory.

14 stycznia rozpoczęła się wspólna trasa koncertowa Behemoth i Slipknot, „We Are Not Your Kind”. 6 lutego oba zespoły będzie można zobaczyć w łódzkiej Atlas Arenie.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google