Przejdź do treści

Sosnowski zaprezentował klip do utworu, który nosi tytuł „Jak na psy”

Fot. kadr z teledysku Sosnowski - Jak na psy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Utwór „Jak na psy” pochodzi z opublikowanego pod koniec lutego albumu „Tylko się nie denerwuj”. Autorką teledysku jest Ola Górecka.

Sosnowski mówi o „Jak na psy”: „Ten klip miał powstać już jakiś czas temu, ale powstrzymała nas obawa, czy to aby na pewno dobry moment na tę piosenkę. Ale w sumie doszliśmy do wniosku, że chyba na tego typu treści nigdy nie ma dobrego momentu. A podczas prac nad teledyskiem uświadomiliśmy sobie, że ten numer dawno nie był tak bardzo aktualny, przynajmniej dla nas. I z całą pewnością nabrał nowego wymiaru”.

Sosnowski – Jak na psy. Zobacz teledysk:

Sosnowski – Jak na psy

Po nominowanej do Fryderyka płycie „The Hand Lugagge Studio”, dzięki której dał się poznać jako charyzmatyczny one man band, artysta wraca w towarzystwie zespołu z 12 piosenkami po polsku. Na „Tylko się nie denerwuj” słychać nie tylko stylowe gitary, do których jesteśmy już przyzwyczajeni, ale także np. instrumenty dęte, rozbudowany bas, rockową perkusję czy rhythm and bluesowe brzmienia Hammonda. W swoich aranżacjach i kompozycjach Sosnowski odwołuje się do kolorowych lat 70.:

„Chcę tym razem opowiadać przede wszystkim o miłości, o jej poszukiwaniu, fascynacjach, o związanych z nią porażkach, o odnajdywaniu się nawzajem. Próbuję szukać tego, co jest uniwersalne – co łączy nas wszystkich bez podkreślania różnic, które nas dzielą. Długo szukałem estetyki, która pomoże mi nieść taki pozytywny przekaz i inspiracje z lat 70. okazały się absolutnie wspaniałym narzędziem. Piosenki z płyty „Tylko się nie denerwuj” opisują przewrotny, ale jednocześnie bardzo szczęśliwy okres w moim życiu”.

Szczegółowa tracklista wydawnictwa przedstawia się następująco:

 1. Dym
 2. Dalej
 3. Wieloryb
 4. Hej! (feat. Małgorzata Ostrowska)
 5. Jak na psy
 6. UFO
 7. „S”
 8. Teraz dzwonisz
 9. Po prostu
 10. Bruce Lee
 11. Niedaleko stąd
 12. Taki sam

Album „Tylko się nie denerwuj” można kupić pod linkiem: https://www.mystic.pl/plyty_cd,37158.htm

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google