Sonia Maselik ze świąteczną wersją “Nie mów nic nikomu”

Sonia Maselik, fot. mat. prasowy

OBSERWUJ NAS:

„Święta w nas” to nowa, świąteczna wersja „Nie mów nic nikomu”. Z okazji zbliżających się świąt Sonia Maselik prezentuje utwór, który od pierwszych dźwięków wprawia w błogi nastrój.

Grudzień to najbardziej wyjątkowy miesiąc w całym roku. Szalony okres przedświątecznych przygotowań warto umilać sobie wyjątkową świąteczną muzyką, szczególnie taką, która już od pierwszych dźwięków wprawia w błogi nastrój. Taki jest właśnie utwór Soni Maselik zatytułowany „Święta w nas”. Nie mylicie się jeśli macie wrażenie, że gdzieś już słyszeliście tą piosenkę. Artystka zdecydowała się na stworzenie specjalnej świątecznej wersji znanego ze stacji radowych singla „Nie mów nic nikomu”, z którym debiutowała niespełna 2 miesiące temu.

Sonia Maselik to wokalistka, kompozytorka oraz autorka tekstów pochodząca z Piekar Śląskich. Ukończyła szkołę muzyczną im. Mieczysława Karłowicza II stopnia w Katowicach gdzie stawiała swoje pierwsze kompozytorskie kroki. Sonia próbowała swoich sił m.in. w programach Must Be The Music czy Mam Talent. Jest laureatką konkursu „Twoje 5 minut w Radio RMF FM”, w którym podbiła serca słuchaczy coverem utworu „What is Love”.

Sonia Maselik – Święta w nas:

Sonia Maselik – Święta w nas
ZOBACZ:  De Mono trafia prosto w serce z zespołem Mazowsze!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x