Przejdź do treści

Sokół w nowym singlu LXS. Premiera płyty już w piątek!

Sokół LXS
Sokół, fot. kadr z klipu Sokół feat. Sarius - Cześć

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

13 stycznia ukaże się wyczekiwana płyta „Anima” duetu LXS – Leny Osińskiej i Steeza. Twórcy tuż przed premierą podkręcają atmosferę, prezentując nowy singiel „Miło-miło-miłość” z gościnnym udziałem Sokoła.

Lena Osińska, wokalistka i współtwórczyni projektu Sonar i Steez – jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów muzyki rapowej stworzyli LXS, będący połączeniem ich muzycznych fascynacji. W efekcie powstał projekt, który wymyka się szufladkowaniu. Na płycie znajdzie się 12 wspólnych kompozycji Leny i Steeza, które są eksperymentalnym połączeniem popu i elektroniki, pełnym nieoczywistych brzmień.

Artyści, tuż przed premierą albumu, podzielili się jeszcze jednym singlem. W singlu „Miło-miło-miłość” gościnnie występuje Sokół. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych osobowości na scenie muzycznej, pionier polskiego rapu, obecny na scenie od ponad dwóch dekad. Mimo sentymentalnej liryki, całość jest mocno taneczna i osadzona w muzycznych trendach. Każdy singiel to kolejny krok w świat LXS, dryfujący między wspomnieniem a teraźniejszością. Utworowi towarzyszy teledysk, w którym z wizualizacji świateł, organicznych form i kolorów wyłaniają się postaci, a wszystko osadzone w odrealnionym świecie mistycznej botaniki.

LXS i Sokół w numerze Miło-miło-miłość

Na płycie obok Leny usłyszymy też Tymka, Oskar83 i Dziarmę. „Anima” to wejście w świat elektronicznych brzmień, które łączą organiczne, futurystyczne i klubowe inspiracje z mistycyzmem. Preorder „Anima” dostępny jest na stronie: lxs.land.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx