Snoop Dogg zaprezentował snippet nowego utworu. Dissuje w nim Eminema?

Snoop Dogg, fot. SnoopDoggTV

OBSERWUJ NAS:

Snoop Dogg zaprezentował na swoim oficjalnym profilu w serwisie Instagram fragment nowego utworu w którym nawiązuje do albumów „Curtain Call”, „Kamikaze” i utworu „Superman” Eminema.

Sytuacja pomiędzy dwiema ikonami hip hopu, Eminemem i Snoop Doggiem, nie układała się dobrze, ponieważ raper z Detroit niedawno na swoim nowym albumie „Music To Be Murdered By – Side B” w utworze „Zeus” nawinął kilka nieprzychylnych wersów w stronę legendy Zachodniego Wybrzeża. Eminem ostatniego dnia 2020 roku wyjawił w wywiadzie w stacji Shade 45 dlaczego to zrobił, po którym Snoop Dogg również zagroził, że go dissuje.

Snoop niedawno zamieścił na IGTV snippet nowego utworu w którym słychać ewidentne przytyki w stronę Eminema. Utwór nosi roboczą nazwę „Talk That Shit To Me” i raper z Long Beach rapuje w nim w drugim wersie:

„Show stopper that dropped classics
The same nigga that closed Curtains will close caskets (It’s cuz!)
Preforming like compilation tracks running numbers up that hill
Ain’t no miscalculating that
Going Kamikaze for me and my concentration camps
Boy we had to take it back
It’s really ain’t no cake in that Crip to life
Play Superman, I’ll be your Crip tonite”

Snoop Dogg nie wymienia ksywy Eminema w utworze, ale obserwując sytuację między nimi w ostatnich tygodniach, słowa tekstu zdecydowanie odnoszą się do Marshalla. Spójrzmy np. na tekst „Play Superman, I’ll be your Crip tonite” – Eminem na swoim albumie „The Eminem Show” wydanym w 2002 roku miał utwór zatytułowany „Superman”, Snoop użył tu gry słów Crip tonite / Kryptonite, czyli będę dziś twoim Cripsem (Snop był członkiem ulicznego gangu Crip działającego w Los Angeles), a Kryptonite (Kryptonit) to uniwersum komiksów o Supermanie pozaziemski promieniotwórczy pierwiastek z planety Krypton, którego działanie jest piętą achillesową Supermana i innych Kryptonian. „Kamikaze” to album Eminema z 2018 roku, a „Curtain Call: The Hits” to album z 2005 roku, który zawierał największe hity Eminema (plus dwa nowe utwory).

ZOBACZ:  Miley Cyrus z własną mamą w teledysku "Mother’s Daughter"

Snoop Dogg dissuje Eminema?

Prawdopodobnie nie jest to jeszcze ostatnie słowo Snoop Dogga jako odpowiedź na utwór „Zeus” Eminema, ponieważ krótszą wersję tego utworu w którym padają wersy odnoszące się do Slim Shady’ego można było usłyszeć w sieci ponad 2 miesiące temu. Snoop po prostu dopisał kilka linijek i zdecydował się to opublikować na Instagramie. Kto wie, być może jest także w procesie tworzenia pełnoprawnego dissu na Eminema.

Utwór „Talk That Shit To Me” można usłyszeć od 6 minuty:

snoopdogg Instagram
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x