Smolasty na FAME MMA 14? Zobacz kiedy wróci do oktagonu

Smolasty FAME MMA 14
Smolasty i Norbert Daszkiewicz, fot. mat. prasowy

Przedostatnia gala FAME MMA 11, która odbyła się 2 października 2021 roku w Arenie Gliwice nie poszła po myśli Norberta Smolińskiego. Już po 48 sekundach opuścił oktagon ze względu na kontuzję. Jak sam powiedział: „Źle stanąłem i zerwałem więzadło, ale będzie dobrze. Fajna bitka była, ale mam niedosyt. Dziękuję Wam za wsparcie”.

Od tamtego czasu minęło kilkanaście tygodni, a sam Smolasty jest na dobrej drodze aby ponownie wejść do oktagonu. Jak powiedział podczas live na Facebooku jednej z popularniejszych stacji muzycznych ma już za sobą operację więzadła krzyżowego i obecnie jest w trakcie rekonwalescencji, która przebiega sprawnie i bez żadnych komplikacji. Kolano wraca do formy, a szanse na to, że zobaczymy Smolastego ponownie w klatce jeszcze w tym roku są ogromne. Tym razem do oktagonu zamierza wejść z innym podejściem. Mniej stresu, więcej zabawy oraz pozytywnej energii. Jak dobrze pójdzie 14 edycja FAME MMA będzie należeć do niego.

Smolasty na FAME MMA 14?

Tak jak i poprzednim razem Smolasty w kwestii treningów zaufa swojemu imiennikowi Norbertowi Daszkiewiczowi, który odpowiada m.in. za przemianę i trenowanie kilku innych znanych osób m.in. Marty Linkiewicz czy Piotra Węgrzyna, który odniósł zwycięstwo w FAME MMA 11. Jak mówi Smolasty, lepszego mentora i trenera wybrać sobie nie mógł, więc nie wyobraża sobie, aby ktoś inny poprowadził go do zwycięstwa. Trzymamy więc kciuki za chłopaków oraz za szybki powrót do zdrowia Smolastego.

ZOBACZ:  Radosław Majdan wspiera Futbolową Bandę!

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx