Small World. Zwiastun nowego filmu Patryka Vegi o handlu dziećmi!

Small World zwiastun
Fot. kadr z filmu "Small World"

W sieci pojawił się zwiastun filmu „Small World”. Jest to najnowsza produkcja Patryka Vegi o handlu dziećmi.

W zapowiedzi filmu możemy zobaczyć m.in. Piotra Adamczyka oraz Julię Wieniawę. Adamczyk gra policjanta z Polski, który próbuje za granicą odnaleźć porwaną dziewczynkę. W najnowszej produkcji Patryka Vegi zobaczymy również Enrique Arce’a. Ten hiszpański aktor współpracował już z polskim reżyserem przy „Kobietach mafii 2”. Znany jest on również z przeboju Netfliksa „Dom z papieru”. „Small World” będzie 15 pełnometrażowym filmem, wyreżyserowanym przez Vegę.

Small World – zwiastun filmu:

Trailer najnowszego filmu Patryka Vegi „Small World”

Myślę o tej produkcji jak o międzynarodowym projekcie – mówi Patryk Vega. – Artyści z różnych krajów zjednoczą się w proteście będącym krzykiem przeciwko handlowi dziećmi, który jest porażającym procederem. Mam nadzieję, że film zagości ze swoim przesłaniem na zagranicznych festiwalach. Dla mnie będzie miał on charakter misyjny i ewangelizacyjny. Mam poczucie, że chcę go zrobić jako człowiek, a nie producent czy biznesmen. Mogę powiedzieć, że ten obraz będzie dziesięć razy większym hardcorem niż „Botoks”. Scenariusz jest bardzo mocny – zapowiada „Small world” Patryk Vega.

Kiedy premiera „Small World”? Na chwilę obecną nie jest jeszcze znana data premiery filmu. Z pewnością, jak to w filmach Vegi, możemy spodziewać się obrazu pełnego akcji.

ZOBACZ:  Kate Hudson zagra u boku Octavii Spencer w serialu "Truth Be Told"

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx