Ślub Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy. Zobacz zdjęcia!

Ślub Antoniego Królikowskiego
Joanna Opozda i Antoni Królikowski, fot. AKPA

OBSERWUJ NAS:

W każdej plotce jest ziarno prawdy. Potwierdziły się również doniesienia medialne o rychłym ślubie Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Pan młody potwierdził fakt zaręczyn z Joanną nie tak dawno, podczas Festiwalu im. Pawła Królikowskiego w Kudowie-Zdroju, a panna młoda podgrzała atmosferę zdjęciami ze swojego wieczoru panieńskiego.

W sobotnie, słoneczne popołudnie narzeczeni pojawili się w kościele, by powiedzieć sobie sakramentalne „Tak”. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana, Tomasza Oświecińskiego z żoną Aleksandrą, Rafała Królikowskiego, mamy Antka, Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, Joanny Kurowskiej, Mariny Łuczenko-Szczęsnej, Patryka Pniewskiego czy Krystiana Kukułki. Pan młody wystąpił w klasycznym „bondowskim” smokingu i okularach przeciwsłonecznych, a panna młoda w przepięknej gorsetowej sukni z długim trenem, z upiętym we włosach welonem i bukietem białych kwiatów w ręku.

Ślub Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy

Przypomnijmy historię miłości tej pary. Joanna i Antek zaczęli spotykać się w ubiegłym roku, a ich uczucie było tak samo intensywne, co burzliwe. Oficjalnie po raz pierwszy pojawili się razem na salonach na urodzinach dziennikarki Gabi Drzewieckiej, co było o tyle zaskakujące, że aktor dopiero co rozstał się ze swoją dziewczyną. Niestety, Nowy Rok oboje powitali już osobno, dziękując sobie za wspólne chwile i życząc wszystkiego dobrego. Długo jednak bez siebie nie wytrzymali. Podobno już w lutym widziani byli razem na stoku w Zakopanem. Wielkanoc spędzili z Michałem Koterskim pielgrzymując do włoskiego miasteczka Calvi, w czerwcu Asia wrzuciła ich wspólną fotkę z rozgrywek Euro 2020, a w lipcu para wyjechała na wspólne wakacje do Grecji. Szczęśliwi i zakochani po uszy, postanowili nie tracić już ani chwili bez siebie. Gratulujemy!

Ślub Antoniego Królikowskiego
Joanna Opozda, Antoni Królikowski, fot. AKPA
Ślub Antoniego Królikowskiego
Joanna Opozda, fot. AKPA
Ślub Antoniego Królikowskiego
Oliwia Bosowska, Marina Łuczenko-Szczęsna, fot. AKPA
Ślub Antoniego Królikowskiego
Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan, fot. AKPA
Ślub Antoniego Królikowskiego
Rafał Królikowski, fot. AKPA
Ślub Antoniego Królikowskiego
Joanna Kurowska, fot. AKPA
ZOBACZ:  Ewa Wachowicz: Tytuł Miss nie świadczy jedynie o urodzie
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x