Przejdź do treści

Słoń wypuścił teledysk do „M.E.A.T.”

Słoń MEAT
Słoń / fot. kadr z teledysku M.E.A.T.

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Na kanale Brain Dead Familia w serwisie YouTube ukazał się nowy teledysk Słonia do utworu „M.E.A.T.”.

M.E.A.T. jest singlem rapera, promującym stylizowaną na klasyki z lat 90. grę PC o tym samym tytule. Tytułowy M.E.A.T. miał swój debiut wiosną 2020 roku za sprawą kampanii crowdfundingowej, która okazała się być pierwszym dużym sukcesem niezależnego studia gamedevowego Trippin Bears, w skład którego wchodzi m.in. Słoń. Podstawowy cel zbiórki został osiągnięty w zaledwie 48 godzin. Finalnie udało się zebrać ponad 195 000 zł i kilkukrotnie pobić rekord w kategorii polskich kampanii crowdfundingowych z branży gamingu.

M.E.A.T. to gra skierowana przede wszystkim do fanów oldschoolowych klasyków. Poza grafiką w stylu pixel art i rozgrywce opartej na siatce należy wspomnieć także o systemie dnia i nocy, rozbudowanym systemie pogodowym, animacjach walki czy odnawialnych respawnach. Wszystko to, wraz z oryginalną fabułą w stylu horror/sci-fi umiejscowioną w XIX-wiecznej Kanadzie, sprawi, że M.E.A.T. przypadnie do gustu nie tylko entuzjastom starszych RPG-ów, ale i miłośnikom bardziej nowoczesnych rozwiązań gamingowych.

Gra, która swoją premierę będzie mieć 13 listopada 2020 roku i dostępna będzie na PC. Następnie zostanie udostępniona wersja mobile i console. Teledysk do numeru M.E.A.T. można obejrzeć poniżej.

Słoń – M.E.A.T. (Prod. Chris Carson):

Słoń – M.E.A.T. (Prod. Chris Carson)
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx