Przejdź do treści

Śledzik po Warsiasku – Świąteczny koncert reprezentantów Hemp Gru!

Hemp Gru Śledzik po Warsiasku
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

To był intensywny rok dla Hemp Gru. Kulminacyjny moment to oczywiście huczne obchody 25-lecia zespołu w wypełnionej po brzegi hali COS Torwar. To jednak wcale nie wszystko, co mają do zaproponowania reprezentanci warszawskiej ekipy, o czym przekonacie się już 15 grudnia podczas specjalnego wydarzenia w Pradze Centrum.

W podziękowaniu za liczny udział i wsparcie publiki w październikowym jubileuszu Hemp Gru Bilon szykuje na koniec roku jeszcze jedno wydarzenie. Dokładnie 15 grudnia w Pradze Centrum przy ulicy Szwedzkiej frontman Hemp Gru oraz zaprzyjaźnieni artyści wystąpią jako Bilon i Nowa Ferajna. Koncert wyjątkowy, bo świąteczno-śledzikowy, więc organizatorzy liczą na dobrą frekwencję i jeszcze lepsze nastroje.

Na scenie oczywiście żywy band w pełnym składzie, a więc perkusja, gitara, klawisze, bas, akordeon, sekcja dęta i chór. Repertuar mieszany, czyli warszawski Rapton, klasyki Hemp Gru oraz muralowy projekt z Włodkiem Paprodziadem. Nad muzyczną stroną wydarzenia czuwają oczywiście niezastąpieni Szwed SWD oraz DJ Cent.

Start o godzinie 19:00. Jak zapowiadają organizatorzy, mile widziany dress code w stylu miejski folklor.

Bilety są dostępne na stronie goingapp.pl.

Hemp Gru Śledzik po Warsiasku
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx