Przejdź do treści

Sławomir „The Best Of” – czyli to, co najlepsze ze świata Rock Polo!

Fot. Sławomir - The Best Of

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

16 października 2020 roku, po trzech latach od wydania podwójnie platynowego, debiutanckiego longpleja, Sławomir powraca z nowym, premierowym albumem.

„The Best Of” – nie jest to w żadnym razie kompilacji starych hitów. Przeciwnie. Gwiazdor Rock Polo postanowił podzielić się z fanami bogactwem, umieszczając na płycie aż 15 nowych, świeżych jak młody las Libanu utworów. Aranżacyjnie i brzmieniowo album wznosi się na wyżyny. W nagraniach udział wzięli najlepsi polscy muzycy sesyjni, wśród nich Marcin Wyrostek, znany wirtuoz akordeonu. Ta płyta skierowana jest do wielbicieli Sławomira, którzy pokochali go za „Megierę”. Dlatego muzyczne perły umieszczone na płycie zostały oprawione w soczyste, pełne humoru teksty. Pierwszy singiel „Weselny Pyton” osiągnął w ciągu dwóch miesięcy ponad 11 000 000 wyświetleń.

Ale to, co znajdziemy na płycie, zdecydowanie przekroczy nawet najśmielsze oczekiwania. Już pierwszy utwór – „Baklava” przenosi słuchacza w świata Orientu. Z każdą kolejną piosenką jest jeszcze bardziej zaskakująco. W tym wydawnictwie nawet okładka jest dziełem niezwykłym i dopracowanym. Oprócz dopieszczonych grafik, otrzymujemy śpiewnik z tekstami i akordami. To ukłon w stronę muzykujących słuchaczy Rock Polo. Każdego fana, który zamówi płytę w pre-orderze Sławomir i Kajra uhonorują własnoręcznym podpisem. Posiadaczy fizycznego krążka – Sławomir postanowił nagrodzić dodatkowym bonusem muzycznym, który ukryty jest na krążku i mogą go usłyszeć tylko posiadacze płyty w wersji CD.

Sławomir – Weselny Pyton:

Sławomir – Weselny Pyton

„Ta płyta jest jak moje życie, a żyję szeroko” – określa album jednym zdaniem Sławomir. To pozycja obowiązkowa u każdego wielbiciela dobrej muzyki. W tym roku prezenty na Święta dzięki Sławomirowi mamy z głowy.

Sławomir – The Best Of. Tracklista:

 1. Czar Ankary
 2. Baklava
 3. All Inclusive
 4. Weselny pyton
 5. Będę z nią
 6. Totalny love
 7. Uszyci na miarę
 8. Kordian
 9. Dobry wiatr
 10. Cztery czereśnie
 11. Dies veneris
 12. Hugo Bossy
 13. Weekendowy Korsarz
 14. Boli dupa
 15. Karpiomir
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx