Sławomir, Michał Koterski i Janusz Chabior przygotowują świąteczne paczki! Warsztat św. Mikołaja w Garnizonie Sztuki

Sławomir Zapała, Magdalena Kajrowicz, Michał Koterski, fot. Gałązka/AKPA

Szlachetna Paczka to obok Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy największy i najwspanialszy łańcuch ludzkich serc. Co roku tysiące pomocników św. Mikołaja angażują się w przygotowywanie paczek dla najbardziej potrzebujących rodzin w Polsce. Pomimo dramatycznej sytuacji w jakiej, z powodu pandemii, znalazły się teatry w Polsce, Grażyna Wolszczak, Joanna Glińska, aktorzy i przyjaciele Garnizonu Sztuki – teatru pozytywnych emocji, postanowili zrobić coś dobrego dla innych!

Tak zrodził się pomysł Warsztatu św. Mikołaja, podczas którego znani i lubiani przygotowywali paczkę dla wybranej wcześniej rodziny (www.szlachetnapaczka.pl). W akcję włączył się również TVN. Grażyna Wolszczak, Gabriela Muskała, Michał Koterski, Janusz Chabior i Agata Wątróbska, Cezary Harasimowicz, Sławomir Zapała i Kajra oraz Michał Czarnecki przygotowali paczkę dla jednej z rodzin.

Magdalena Kajrowicz, Grażyna Wolszczak, fot. Gałązka/AKPA

Pani Joanna i jej mąż Łukasz są rodzicami czwórki dzieci: Szymona, Aleksandry, Krzysztofa i Dawida. To prawdziwi wojownicy, każdego dnia nie poddają się, wzajemnie motywują i mają nadzieję, że przyszłość przyniesie mniej cierpienia ich dzieciom. To, czego najbardziej im dziś potrzeba, to opał na zimę, laptopy do nauki zdalnej dla dzieci, oraz ciepłe kołdry. Michał Koterski zobowiązał się do zakupu opału, a Gabriela Muskała, Janusz Chabior i Grażyna Wolszczak zakupili sprzęt komputerowy.

Joanna Glińska, Agata Wątróbska, Janusz Chabior, fot. Gałązka/AKPA

Ale świąteczna paczka nie byłaby możliwa bez finansowego wsparcia Garnizonu Sztuki, który zakupił min. ciepłe ubrania dla rodziny, artykuły spożywcze i to, co dzieci lubią najbardziej słodycze i owoce!

Fot. Gałązka/AKPA
ZOBACZ:  Marcin Prokop ofiarą oszustwa. Został do tego użyty jego wizerunek

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx