Skrzydła Ekologii 2021. Alżbeta Lenska, Anna Dec i Daria Ładocha wśród gwiazd

Skrzydła Ekologii 2021
Daria Ładocha, Alżbeta Lenska i Anna Dec, fot. Piotr Podlewski/AKPA

OBSERWUJ NAS:

Temat ekologii coraz częściej wybija się na pierwszy plan wielu rozmów. Globalne ocieplenie, zalewający nas z każdej strony plastik, czy zanieczyszczenie powietrza powoduje, że coraz częściej zwracamy uwagę na to, by przyroda mogła przetrwać jak najdłużej w nienaruszonym stanie. Chcąc zwrócić uwagę na to jak ważne jest środowisko naturalne i troska o nie, w podwarszawskim Hotelu Brant odbyła się gala “Skrzydła ekologii”.

Podczas wydarzenia zostały wręczone statuetki osobom, które angażują się w działania proekologiczne. Wśród gwiazd, które odebrały wyróżnienia znaleźli się m.in: Beata Sadowska, Anna Dec, Daria Ładocha, Beata Pawlikowska, Monika Dryl, Laura Łącz, Anna Powierza, Grażyna Wolszczak, Alżbieta Lenska i Rafał Cieszyński. Galę poprowadził Jakub Wesołowski. Jest to pierwsza edycja wydarzenia, którego pomysłodawcą jest firma Supreme Energy.

“Dla mnie ekologia to codzienność i styl życia. Dbałość o naszą planetę i naturę powinno być naszym obowiązkiem. Już 20 lat temu miałam na kranach nakrętki, które sprawiały, że zużywało się mniej wody. Nie pamiętam kiedy ostatnio kupiłam plastikową butelkę z wodą. Żyję blisko natury, robię zakupy na targu lub od lokalnych farmerów. Często zamiast samochodu wybieram rower, dużo też biegam i chodzę, a małych tras nie pokonuję samochodem” – mówi Beata Sadowska.

Ekologiczne podejście do życia charakteryzuje też Beatę Pawlikowską. “Wszędzie gdzie mogę, w domu i w podróży staram się robić coś, co będzie dobre dla ziemi. Jeśli tylko mogę nie używam plastiku, jeżdżę z własną butelką na wodę, kubkiem na kawę i metalową rurką” – mówi najpopularniejsza polska podróżniczka.

Anna Dec o tym jak dba o ekologię | Skrzydła Ekologii 2021

Z kolei w domu Alżbiety Lenskiej i Rafała Cieszyńskiego segregowanie śmieci jest podstawą. “Zawszę gonię w domu do recyklingu. Aby nasze dzieci wiedziały do którego kosza wyrzucić dane opakowanie nalepiłam naklejki. Oczywiście cieszę się, że Zofia i Antonii tego pilnują. Nawet jak są poza domem to szukają koszy z odpowiednimi oznaczeniami” – powiedziała Alżbieta Lenska.

ZOBACZ:  Marcelina Zawadzka: Nie uważam się za modową specjalistkę. 20 jubileusz Domu Mody Klif

Skrzydła Ekologii 2021 – zobacz zdjęcia gwiazd obecnych na wydarzeniu:

Skrzydła Ekologii 2021
Alżbeta Lenska, fot. Podlewski/AKPA
Skrzydła Ekologii 2021
Daria Ładocha, fot. Podlewski/AKPA
Skrzydła Ekologii 2021
Anna Dec, fot. Podlewski/AKPA
Skrzydła Ekologii 2021
Aldona Orman z rodziną, fot. Podlewski/AKPA
Skrzydła Ekologii 2021
Beata Pawlikowska, fot. Podlewski/AKPA
Skrzydła Ekologii 2021
Jakub Wesołowski, fot. Podlewski/AKPA
Skrzydła Ekologii 2021
Grażyna Wolszczak, Cezary Harasimowicz, fot. Podlewski/AKPA
Skrzydła Ekologii 2021
Teresa Rosati, fot. Podlewski/AKPA
Skrzydła Ekologii 2021
Anna Powierza, fot. Podlewski/AKPA
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x