Przejdź do treści

Ski Sniper, humorystyczna gra snajperska, jest już dostępna na Nintendo Switch

Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Na Nintendo Switch jest już dostępny Ski Sniper. To humorystyczna gra snajperska, w której celami są skoczkowie narciarscy.

Twórcy przygotowali m.in. szeroki wybór broni, różne stanowiska snajperskie oraz szereg niekonwencjonalnych wyzwań. Stworzona przez studio Crazy Rocks gra pojawiła się na PC w 2017 r. i została dobrze przyjęta przez graczy (81 proc. pozytywnych recenzji na platformie Steam). Za konwersję i wydanie tego tytułu na Nintendo Switch odpowiada polska firma Ultimate Games S.A.

Ski Sniper opiera się na absurdalnych założeniach. To gra snajperska, w której celem gracza (snajpera) jest eliminacja skoczków narciarskich w trakcie ich lotu. Jak podkreślają twórcy, tytuł ten został stworzony jako humorystyczna gra snajperska.

W tej nietypowej grze snajperskiej rozgrywka sprowadza się do eliminacji skoczków narciarskich. W tym celu korzysta się z położonych w różnych miejscach stanowisk snajperskich. Do dyspozycji graczy oddano szereg karabinów snajperskich, a także kuszę. Wcielając się w snajpera, można liczyć na wiele różnych wyzwań specjalnych. Ski Sniper pozwala również na obserwowanie lotu kuli (bullet cam) i zobaczenie efektów strzału w specjalnym trybie rentgenowskim (X-Ray).

Ski Sniper – główne cechy:

• skoki narciarskie w unikalnym wydaniu;
• wiele rodzajów karabinów snajperskich (także kusza);
• dodatkowy tryb rentgenowski (X-Ray);
• różne stanowiska snajperskie;
• wyzwania i nagrody.

Ski Sniper zadebiutował na Nintendo Switch 28 lutego 2020 r. Ski Sniper (Nintendo eShop): https://www.nintendo.com/games/detail/ski-sniper-switch/.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google