Przejdź do treści

Skazana – Press day serialu. Agata Kulesza, Aleksandra Adamska, Bartłomiej Topa i inni

Skazana Press day serialu
Agata Kulesza, Aleksandra Adamska, Bartłomiej Topa, fot. Euzebiusz Niemiec/AKPA

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

W industrialnych wnętrzach warszawskiej restauracji „Mała Warszawa” odbyło się spotkanie prasowe z aktorami grającymi w najnowszym serialu TVN „Skazana” na Player Orginal. To 8-odcinkowy „więzienny” serial w reżyserii Bartosza Konopki, z Agatą Kuleszą w roli głównej.

Na spotkaniu pojawili się aktorzy odgrywający główne role: Agata Kulesza, która gra skazaną Alicję Mazur, Bartłomiej Topa wcielający się w przyjaciela Alicji – Piotra Serafina, Aleksandra Adamska, która gra więźniarkę Pati, Michał Czernecki grający męża Alicji – Piotra Witkowskiego oraz Marta Malikowska wcielająca się w więźniarkę Kosę.

Alicja Mazur, sędzia Sądu Okręgowego, zostaje oskarżona o zabójstwo i trafia do więzienia, gdzie musi przetrwać wśród kobiet, na które sama wydała wcześniej wyrok. „Skazana” to pierwszy serial w Polsce, którego akcja dzieje się w zamkniętym zakładzie karnym dla kobiet. „Jestem pełna oczekiwań, ale pewna, że Bartek Konopka przedstawił to w interesujący i ciekawy dla widza sposób. Gram sędzię, która została zdegradowana i trafia do więzienia, gdzie są osadzone skazane przez nią kobiety. Opresja jest więc bardzo duża. To straszliwe uczucie być w takim miejscu, gdzie działają zupełnie inne prawa niż na zewnątrz. Trzeba się ich nauczyć, żeby przetrwać”– opowiedziała o swojej roli Agata Kulesza.

„Po przeczytaniu scenariusza od razu wiedziałem, że jest w nim ogromny potencjał. Mój bohater Piotr Serafin to człowiek niesamowicie wrażliwy, który zmaga się z traumą, ogromnym problemem, który niesie z przeszłości. Jest przyjacielem rodziny Alicji, zwłaszcza jej nieżyjącego męża, ojcem chrzestnym ich córki, adwokatem z urzędu, który prowadzi sprawy osadzonych w tym mieście kobiet” – mówi o swojej roli Bartłomiej Topa.

Skazana Press day serialu
Aleksandra Adamska, fot. Niemiec/AKPA
Skazana Press day serialu
Agata Kulesza, fot. Niemiec/AKPA
Skazana Press day serialu
Bartłomiej Topa, fot. Niemiec/AKPA
Skazana Press day serialu
Martyna Byczkowska, fot. Niemiec/AKPA
Skazana Press day serialu
Michał Czernecki, fot. Niemiec/AKPA
Skazana Press day serialu
Marta Malikowska, fot. Niemiec/AKPA
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx