Skandal na FAME MMA 8! Marcin Najman zdyskwalifikowany!

Fot. FAME MMA

OBSERWUJ NAS:

Nie tak miało wyglądać zakończenie kariery przez Marcina Najmana. „El Testosteron” w co-main evencie FAME MMA 8 z Don Kasjo został zdyskwalifikowany!

Walka Marcina Najmana z Don Kasjo miała odbyć się w formule bokserskiej. Jednak Najman zaskoczył wszystkich i po kilkunastu sekundach walki… powalił Kasjusza, by następnie go kopnąć. Po tym zachowaniu wywiązała się awantura w klatce i obu zawodników musieli rozdzielać ochroniarze.

Don Kasjo po walce w wulgarnych słowach podsumował występ Najmana: – Czy można zrozumieć jakiekolwiek zachowanie Najmana? Bronienie Jasnej Góry? Ja sobie wbiłem szpileczkę w niego, a on się zachował, jakbym mu poważną krzywdę zrobił. Ma córkę, żonę w domu, siostrę, a wychodzi przeciwko kobietom. Dla mnie kobiety powinny mieć prawo do decydowaniu o własnym ciele i swoim płodzie, a nie, że jakiś śmieć z Jasnej Góry będzie im mówił, co mają robić. Je**ć tę pisowską ku****.

Szef Fame MMA przeprosił Don Kasjo i widzów za zachowanie Marcina Najmana

Krzysztof Rozpara, włodarz federacji Fame MMA po tym incydencie powiedział: – Przepraszamy za zaistniałą sytuację Kasjusza, ale też naszych widzów. Doszło do czegoś, do czego nigdy nie powinno dojść. Najman poniesie tego konsekwencje.

ZOBACZ:  Marcin Najman wyśmiał protest Boxdela
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
MMA_Freak
MMA_Freak
10 miesięcy temu

W końcu!…. 🙂

1
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x