Przejdź do treści

Skandal. Ewenement Molesty – Zobacz premierowy zwiastun!

Fot. kadr z filmu "Skandal. Ewenement Molesty"

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

„Skandal. Ewenement Molesty” to film w reżyserii Barosza Paducha. Będzie miał on swoją światową premierę podczas 17. edycji festiwalu Millennium Docs Against Gravity, a już teraz dostępny jest w sieci jego zwiastun.

Ursynowskie blokowiska, w połowie lat 90-tych. Kilku chłopaków zafascynowanych MTV i rapem zza wielkiej wody zakładają Mistic Molesta jako wyraz młodzieńczego buntu przeciwko szarej rzeczywistości. Wtedy nie wiedzą jeszcze, że ich muzyka odmieni polską scenę hip hopową a oni sami staną się głosem młodego pokolenia. Póki co plan jest prosty: składać rymy, kleić bity i… dobrze się bawić.

Nagrywają pierwszą płytę „Skandal” – chuligański rap w ich wykonaniu trafia na póki sklepowe i od razu staje się hitem! Molesty słuchali wszyscy a ich teksty stały się dla młodych ludzi wyznacznikiem wartości moralnych.

Zdolne dzieciaki dorosły a ich drogi się rozeszły. Jak teraz dają sobie radę na muzycznym rynku i w życiu? Co pozostało z dawnych ideałów? Czy wiedzieli, że tak będzie? Ten film to wehikuł czasu, który przenosi nas do lat, gdzie wszystko było proste a kumple byli jak rodzina.

Informacje na bieżąco o filmie – https://www.facebook.com/film.skandal

Skandal. Ewenement Molesty – zobacz zwiastun filmu:

Skandal. Ewenement Molesty

Premiera filmu „Skandal. Ewenement Molesty” planowana jest latem 2020.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx