Przejdź do treści

Siatkarki ŁKS Commercecon Łódź odebrały brązowe medale mistrzostw Polski

Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

W łódzkiej siedzibie firmy Commercecon, głównego sponsora siatkarek ŁKS-u, przedstawiciele władz Polskiej Ligi Siatkówki oraz Polskiego Związku Piłki Siatkowej przekazali medale za zajęcie 3. miejsca w Tauron Lidze sezonu 2019/2020.

Medale odbierał prezes klubu Hubert Hoffman, były także siatkarki oraz przedstawiciele klubu. Brązowe medale wręczali Paweł Zagumny – prezes PLS S.A., Jacek Kasprzyk – prezes PZPS oraz Wiesław Kozieł – pełnomocnik zarządu PLS.

Na świeżym powietrzu, podczas krótkiej uroczystości, drużyna otrzymała medale, dodatkowo prezes Hoffmann pamiątkowy puchar. Niestety, ze względu na pandemię nie można było świętować ani zorganizować bardziej okazałego przekazania medali. Mimo tego widać było, że drużyna oraz zarząd klubu są bardzo zadowolone z otrzymania symbolicznych nagród za trzecie miejsce w sezonie 2019/2020.

– Jaka jest tajemnica naszego sukcesu? – mówi Hubert Hoffman, prezes ŁKS Commercecon Łódź. – Serce, tak mi się wydaje. Wszystkie osoby przychodzące do naszego klubu mają go w sercu, są bardzo zaangażowane w ŁKS. Tworzymy fajne zespoły i one dają radę później na boisku. Co czuję po takim zakończeniu rozgrywek, czy mam jakiś niedosyt? Nie, nic z tych rzeczy. Patrzmy realnie, sytuacja jest jak jest, wszystkich zaskoczyła. Cieszymy się z medalu, patrzymy w taki sposób, że teraz mamy już złoto, srebro i brąz w kolekcji.

– Szkoda, że ten sezon nie mógł się skończyć w normalny sposób – dodaje Aleksandra Wójcik, przyjmująca ŁKS Commercecon Łódź. – Musimy to jednak zaakceptować i z radością przyjąć brązowe medale. – Miałyśmy apetyty na coś więcej, nastawiałyśmy się na walkę w play-off, lecz z drugiej strony ten sezon miał dla nas różne odcienie, więc dziś cieszymy się z brązu. Marzymy także, by wszystko wróciło do normalności, czyli mogłybyśmy bez ograniczeń robić to, co kochamy.

ŁKS Commercecon Łódź z brązowym medalem mistrzostw Polski. Aleksandra Wójcik podsumowuje sezon:

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google