REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Shania Twain prezentuje nowy album „Queen of Me”

Shania Twain Queen of Me
Shania Twain, fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Pięciokrotna zdobywczyni nagrody Grammy, żywa legenda i najbardziej dochodowa artystka w historii muzyki country – Shania Twain – z dumą prezentuje długo oczekiwany album „Queen of Me”.

Shania Twain zapowiadała wydawnictwo „Queen of Me” serią singli. W tym „Waking Up Dreaming”, „Last Day of Summer” i „Giddy Up!”. Każdy z nich spotkał się ze sporym uznaniem „Rolling Stone”, Billboardu, „Variety”, „People” czy „NME”.

„Queen of Me” ma zadatki na kolejny klasyk w dyskografii Twain. Bez wątpienia pomoże jej na stałe powrócić na listy przebojów. Najbardziej optymistyczny do tej pory krążek inspirowany jest dźwiękami, z którymi dorastała – funkiem oraz rockiem z lat 70. i 80.

Shania Twain – Queen Of Me

Album „Queen of Me” zawiera 12 nowych utworów. Wyróżniający się „BEST Friend” to hołd dla jedynej w swoim rodzaju przyjaźni. Znajdziemy tu też energiczne „Giddy Up!”, kwintesencję siły w tytułowym „Queen of Me” i pełen pasji finał „The Hardest Stone” wyprodukowany przez Tylera Josepha z Twenty One Pilots. Pierwszy singiel z płyty, „Waking Up Dreaming”, został ciepło przyjęty zarówno przez fanów, jak i krytyków.

Aby uczcić kolejną erę, Shania wyruszy wkrótce w światową trasę „Queen of Me Tour” wyprodukowaną przez Live Nation. To pierwsza taka szansa od prawie pięciu lat dla międzynarodowych fanów. Ostatnio mogli zobaczyć królową country jedynie podczas jej rezydentury w Las Vegas. Na poszczególnych przystankach trasy artystce towarzyszyć będą Kelsea Ballerini, Lindsay Ell, Hailey Whitters, Breland, Robyn Ottolini, Priscilla Block, Mickey Guyton, Lily Rose, Talk czy Tinelle Townes.

Zapowiadają się pracowite miesiące – trasa potrwa od kwietnia do listopada. We wrześniu Twain odwiedzi Irlandię i Wielką Brytanię. $1 z każdego zakupionego biletu zostanie przekazany na rzecz Shania Kids Can, założonej w 2010 roku organizacji wspierającej rozwój dzieci.

Shania Twain – Queen of Me – tracklista:

 1. Giddy Up!
 2. Brand New
 3. Waking Up Dreaming
 4. BEST Friend
 5. Pretty Liar
 6. Inhale/Exhale AIR
 7. Last Day of Summer
 8. Queen of Me
 9. Got It Good
 10. Number One
 11. Not Just A Girl
 12. The Hardest Stone
Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx