Shaiba przejmuje stery w projekcie Coca-Cola Zero Cukru Asfalt Next

Shaiba Giselle
Shaiba, fot. kadr z teledysku "Giselle"

Wczoraj miała miejsce oficjalna premiera drugiego singla i tym samym drugiego debiutanta w ramach akcji Coca-Cola Zero Cukru Asfalt Next. Kim zatem jest drugi artysta? Poznajcie Shaibę – to pochodzący z Wrocławia, 24-letni wokalista, kompozytor i producent.

Jego debiutanckim singlem i jednocześnie przepustką do akcji jest “Giselle”. Jest to orientalna hybryda raw trapu, hip-hopu i sowitej porcji surowego, alternatywnego brzmienia. Imponujący wachlarz inspiracji słychać nie tylko w warstwie instrumentalnej, ale i również tekstowej. Za obie Shaiba odpowiada osobiście. – “Giselle” traktuje o trudnej relacji, z której chce się uciec i jednocześnie bardzo w niej być. Mam w swoim życiu niejedną Giselle. Jesteśmy ze sobą w stałym kontakcie. Choć unikam tych relacji, staram się je jednocześnie pielęgnować – mówi. Do utworu “Giselle” powstało performatywne wideo w reżyserii Łukasza Balcerzaka. Choreografią inspirowaną crumpem zajął się Dominik Kinczel, zaś Shaibie w obiektywie, w roli tytułowej Giselle partnerowała Alicja Matyja. Klip z zaskakującym plot twistem już teraz można zobaczyć na YouTube Asfalt Records.

Shaiba – Giselle (Coca-Cola Zero Cukru Asfalt Next):

Shaiba – Giselle

Kto będzie Next?

Coca-Cola Zero Cukru Asfalt Next to program dla młodych talentów. Powstał on dzięki współpracy marki Coca-Cola i wytwórni Asfalt Records. Akcja realizowana jest przez cały rok, aż do kwietnia 2022 roku. Oczywiście nie ma żadnych ograniczeń stylistycznych i gatunkowych. W każdym miesiącu przedstawiony zostanie debiutancki singiel i teledysk kolejnego młodego artysty, który prześle swoje zgłoszenie za pośrednictwem strony www.asfaltnext.pl. O tym, kto trafi do finałowej dwunastki, zdecydują przedstawiciele Asfalt Records i Coca-Cola Polska.

– Program daje zupełną dowolność i nie zamyka się na żadne gatunki muzyczne, ważny jest niepowtarzalny styl. Każdy z artystów biorących udział w Coca-Cola Zero Cukru Asfalt Next może liczyć na merytoryczne wsparcie ze strony wytwórni oraz możliwość wydania u nas swojej debiutanckiej płyty – opowiada Marcin Tytus Grabski, szef i założyciel Asfalt Records.

ZOBACZ:  Little Mix świętują dziesięciolecie zespołu!

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx