Shadows of Kurgansk od teraz dostępny na wszystkich konsolach!

Shadows of Kurgansk
Fot. mat. prasowy

OBSERWUJ NAS:

Gaijin Entertainment i Yadon Studio ogłosiły, że survival horror Shadows of Kurgansk, dostępny wcześniej wyłącznie na PC, trafił właśnie na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch. Konsolowa wersja gry została remasterowana – tytuł zyskał m.in. ulepszoną grafikę i interfejs. Twórcy wprowadzili również liczne poprawki w oparciu o opinie graczy wersji PC.

Shadows of Kurgansk przenosi graczy do mrocznego i nieprzyjaznego miejsca zwanego Strefą. Stawiając przed graczami wyzwanie wydostania się z nawiedzonego obszaru. Gracze muszą zbierać pożywienie, polować na zwierzęta, wytwarzać broń i ekwipunek. Mogą również budować schronienia oraz włamywać się do tajemniczych rządowych bunkrów. Na swojej drodze spotkają jednak dzikie bestie, zombie, mutanty i nielicznych ocalałych ludzi. Zapewnienie sobie bezpieczeństwa i pozostanie przy zdrowych zmysłach jest sporym wyzwaniem. Anomalie występujące w Strefie potrafią płatać figle ludzkim umysłom. Gra składa się z dwóch kampanii fabularnych skupiających się na odkrywaniu sekretów Strefy. Natomiast tryby Adventure i Survival pozwalają na swobodną eksplorację i improwizację.

Shadows of Kurgansk
Fot. mat. prasowy

Wszystkie wersje konsolowe Shadows of Kurgansk charakteryzują się wyświetlaniem gry na poziomie 60 klatek na sekundę. Gracze PlayStation 4 Pro, Xbox One X, PlayStation 5 i Xbox Series X|S mają możliwość rozgrywki w rozdzielczości 4K. Tytuł jest dostępny wyłącznie za pośrednictwem dystrybucji cyfrowej. Zarówno oryginalna wersja gry, jak i jej konsolowy remaster zostały stworzone przez studio Yadon z pomocą Gaijin Entertainment w ramach programu wsparcia początkujących twórców gier.

Shadow of Kurgansk – Trailer

Shadows of Kurgansk w Microsoft Store.

ZOBACZ:  Ironsmith Medieval Simulator z bezpłatnym prologiem na PC
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x