Serialowa córka Katarzyny Skrzyneckiej w finale konkursu piękności

Serialowa córka Katarzyny Skrzyneckiej
Fot. mat. prasowy

5 czerwca w Hali Widowiskowo-Sportowej w Ciechanowie odbędzie się Wielki Finał Miss Mazowsza 2022. W wydarzeniu weźmie udział 16 najpiękniejszych dziewczyn z Mazowsza, które zaprezentują premierowe kolekcje, takich projektantów jak: Anna Cichosz, La..Mu, Kavska, Relleciga i Moszczyński Design. Jedną z finalistek jest Monika Szczepańska. Znana siostra wzięła udział w konkursie i z powodzeniem dotarła, aż do finału.

Monikę Szczepańską możemy oglądać na ekranach telewizorów od 2019 roku kiedy zasłynęła wraz z siostrą Dorotą w serialu „Miłość na zakręcie”. Tam zagrały córki Katarzyny Skrzyneckiej (Helena) – Dominikę i Weronikę. Współpraca układała sie bardzo dobrze i pani Kasi bardzo polubiła siostry i mają kontakt ze sobą. Były tez plotki, ze serial wróci na antenę. Monika i Dorota nie zajmują się tylko aktorstwem, chociaż skończyły łódzką filmówkę. Dziewczyny są uzdolnione muzycznie i wykorzystują to, aby podbić polską scenę muzyczną. Grają na instrumentach i śpiewają. Siostry są multiinstrumentalistkami, a instrumenty klawiszowe mają w tak zwanym jednym palcu. Wspólnie koncertowały już m.in. w USA, Australii, Chinach czy w Malezji. Nagrały też dwie piosenki w stylu latino.

Finał konkursu Miss Mazowsza poprowadzi weteran konkursów piękności, Krzysztof Ibisz, a gwiazdą wieczoru będzie zespół Sound’n’Grace wraz ze swoimi największymi hitami – które zna i śpiewa cała Polska. Natomiast przy koronacyjnym pokazie finalistkom zaśpiewa wokalista Michał Niemiec. Przed wielkim finałem, kandydatki czeka mnóstwo pracy. Rozpoczęły próby i przymiarki w dwóch lokalizacjach – w Hotelu Lamberton w Ożarowie Mazowieckim, oraz w Hotelu Atena w Ciechanowie. Która z dziewczyn otrzyma tytuł Miss Mazowsza? Okaże się już w niedzielę.

Serialowa córka Katarzyny Skrzyneckiej
Fot. mat. prasowy
ZOBACZ:  Dominika Lamauskaité - kandydatka nr. 8 na Miss Polonia 2019

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx