Przejdź do treści

Serial „Jak zostać Bogiem na Florydzie” od 1 października tylko na Viaplay. W głównej roli Kirsten Dunst!

Jak zostać Bogiem na Florydzie Viaplay
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Serial „Jak zostać Bogiem na Florydzie” będzie można obejrzeć w całości już od 1 października tylko na Viaplay.

„Jak zostać Bogiem na Florydzie” to czarna komedia o kobiecie mającej dość życia w biedzie. Kirsten Dunst wciela się w postać Krystal. Postanawia odmienić swój los dzięki piramidzie finansowej, która uprzednio… doprowadziła jej rodzinę do ruiny. Zanim zdecyduje się na zatrudnienie w podejrzanej firmie, ma spore wątpliwości co do tego, czy uda jej się rozgryźć mechanizm jej działania. Jednak szara codzienność, bankructwo i pech doprowadzają ją na szczyt desperacji. Ona sama odkrywa wtedy w sobie zdolności, o jakich wcześniej nie miała pojęcia, kobieta postanawia iść za ciosem. Czy Krystal uda się oszukać system?

Biznes czy sekta?

Działania firmy Founders American Merchandise (FAM) opierają się na piramidalnym schemacie marketingu wielopoziomowego. Brzmi zawile? I właśnie o to chodzi. Manipulacje stosowane przez charyzmatycznego szefa FAM Obiego Garbeau II (Ted Levine) sprawiają, że prowadzony przez mężczyznę biznes staje się czymś w rodzaju dziwnego kultu, w którym podstawą wiary jest osiągnięcie sukcesu. Klienci firmy wierzą w każde jego słowo, przypominając misjonarzy, których celem jest nawrócenie osób nie wierzących w geniusz Obiego. Travis (Alexander Skarsgård) jest agentem ubezpieczeniowym, który dorabia w FAM. Marzy, że kiedyś będzie mógł zajmować się wyłącznie sprzedażą produktów marki.

Jego żona, Krystal (Kirsten Dunst) jest sceptycznie nastawiona do tego pomysłu. Chciałaby, żeby Travis skupił się na normalnej pracy. Jednak omamiony wpływem Obiego mąż jak zahipnotyzowany powtarza slogany, usłyszane na spotkaniach z szefem piramidy finansowej. Gdy drogi Krystal i Travisa się rozchodzą, sprawy przybierają nieoczekiwany obrót.

Zemsta należy do mnie!

Po rozstaniu z mężem Krystal mieszka w niewielkim miasteczku na Florydzie. Pracuje w parku wodnym, gdzie może liczyć jedynie na minimalną, krajową pensję. Jest wiecznie spłukana. Kiedy dowiaduje się, że mąż ukrywał przed nią długi, rozumie, że albo weźmie sprawy w swoje ręce albo straci wszystko.

Postanawia zniszczyć organizację, która sprowadziła na nią te wszystkie nieszczęścia – piramidę finansową FAM. Krystal… dołącza do FAM, mając na celu objaśnić wszystkim klientom i pracownikom tej firmy, że są manipulowani. Dodatkowo pieniądze, jakimi dysponują zostaną stracone, o ile nie wydostaną się spod uroku złowrogiego szefa firmy. Rozpoczyna się szalony maraton kłamstw i intryg, które owocują błyskawicznymi awansami Krystal. Niestety sukces w biznesie nie idzie w parze z udanym życiem prywatnym, o czym już wkrótce dobitnie się przekona.

Obsada i twórcy

Serial „Jak zostać Bogiem na Florydzie” to dzieło Roberta Funka („The Labyrinth”, „Trying Not To Explode”) i Matta Lutsky’ego („Zepsuta krew”). Powstało we współpracy ze zdobywcami Oskara za najlepszy film „Operacja Argo” (2013): Georgem Clooneyem („Paragraf 22”) i Grantem Heslovem („Good Night and Good Luck”). Producentką wykonawczą i odtwórczynią głównej roli jest Kristen Dunst („Przekleństwa niewinności”, seria „Spider-Man”).

U jej boku występują utalentowani aktorzy, tacy jak: Théodore Pellerin („Geneza”, „To tylko koniec świata”), Ted Levine („Wyspa tajemnic”, „American Gangster”, „Milczenie owiec„), Usman Ally („W ciemność. Star Trek.”, „Seria niefortunnych zdarzeń”), Sharon Lawrence („Nowojorscy gliniarze”, „Ukojenie”) czy Melissa De Sousa („Miss Agent”, „Black Lightning”).

Wszystkie odcinki serialu „Jak zostać Bogiem na Florydzie” będą dostępne na platformie streamingowej Viaplay już od 1 października.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx