Security Guard. Nowa gra Baked Games z Grupy PlayWay

Security Guard gra
Fot. Security Guard trailer

OBSERWUJ NAS:

Baked Games SA, producent i wydawca gier mobilnych i PC z Grupy PlayWay, ogłasza nowy tytuł z portfolio produkcyjnego o nazwie Security Guard. Spółka zmierza do jak najszybszej premiery symulatora profesjonalnej Agencji Ochrony.

Obecnie studio pracuje także nad innym autorskim projektem, osadzonym w tematyce Security – Prison Simulator. Wkrótce Baked Games S.A. udostępni darmowy prolog gry. Jeszcze w tym roku Spółka planuje debiut na rynku NewConnect. – Na platformie Steam są już dostępne materiały z naszej najnowszej pre-produkcji, pt. Security Guard. Właśnie udostępniliśmy graczom kartę gry oraz trailer. Security Guard to nasz drugi tytuł – po symulatorze strażnika więziennego – który dedykujemy fanom gier akcji. Produkcja pozwala użytkownikom wcielić się w rolę ochroniarzy i strażników. Chcemy specjalizować się w tego typu projektach. Konsekwentnie realizujemy rozbudowę portfolio produkcyjnego, przez co umacniamy obecność Baked Games na rynku gamingowym – informuje Przemysław Bieniek, prezes zarządu Baked Games SA.

Security Guard – gra. Zobacz zwiastun:

Security Guard – Trailer

Security Guard to jednoosobowa gra typu symulator odzwierciedlająca pracę w branży ochroniarskiej. Gracz może wcielić się w rolę szeregowego ochroniarza lub przejąć obowiązki właściciela w zarządzanej przez siebie profesjonalnej firmie ochroniarskiej. Rolą grającego jest wypełnianie zleceń o różnym poziomie trudności. Do najbardziej wymagających należą misje związane m.in. z ochroną celebrytów, czy transportem pieniędzy do skarbca.

Obecnie Baked Games finalizuje prace nad prologiem swojego flagowego tytułu – Prison Simulator. Produkcja pozwala wcielić się w rolę strażnika fikcyjnego więzienia, który stanie przed licznymi wyborami moralnymi, co w konsekwencji przełoży się na konkretne etapy rozgrywki. Budżet produkcyjny autorskiego projektu studia wyniesie około 1 mln PLN. – Wkrótce udostępnimy prolog tytułu. Premiera pełnej wersji gry zaplanowana została na Q3 br. Projekt docelowo pojawi się w wersji na konsole Sony i Microsoft oraz na platformy VR-owe. Liczymy na sukces sprzedażowy tytułu. Już teraz obserwujemy duże zainteresowanie grą – komentuje prezes zarządu Baked Games SA.

ZOBACZ:  Wanking Simulator z demem i datą premiery na PC

Współwydawcą obu produkcji jest PlayWay, jednocześnie większościowy udziałowiec Baked Games. – Równolegle pracujemy nad innymi pre-produkcjami. Niebawem udostępnimy graczom trailery tych projektów. Zachęcam do śledzenia naszej strony internetowej – dodaje Przemysław Bieniek. Baked Games planuje debiut na rynku NewConnect w I połowie br. – W lutym złożyliśmy do GPW Dokument Informacyjny Baked Games. Jesteśmy gotowi na dołączenie do grona spółek publicznych – komentuje prezes zarządu Baked Games.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x