Przejdź do treści

„Ścieżka dźwiękowa” Tedego nieoczekiwanie, po 15 latach na streamingach!

Ścieżka dźwiękowa Tede
Tede, fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Po 15 latach od premiery, Tede prezentuje wyjątkową reedycję swojego legendarnego albumu „Ścieżka dźwiękowa”! W ramach promocji wydawnictwa, wytwórnia Wielkie Joł przygotowała niespodziankę – na miesiąc przed premierą wersji fizycznej, legendarny album został udostępniony w serwisach streamingowych!

Przedsprzedaż albumu Tedego „Ścieżka dźwiękowa” trwa na polskirap.co oraz klubplytowy.pl. Album także można zamówić bezpośrednio z poziomu serwisu Spotify. Reedycja albumu ukaże się w wyjątkowych, limitowanych i dostępnych tylko w preorderze wersjach już 24 listopada 2023. Raper przygotował 3 wersje albumu, na:

  • 2 klasycznych czarnych płytach winylowych,
  • kasecie magnetofonowej,
  • CD + DVD z kulisami powstawania albumu.

Piąta solowa płyta jednego z najbardziej znanych polskich raperów to zbiór aktualnych komentarzy dotyczących życia codziennego, showbiznesu i polityki. To wspomnienia lat 90. i wiele interesujących, szczerych aż do bólu refleksji. Za warstwę muzyczną „Ścieżki Dźwiękowej” odpowiedzialny jest WDK, uznany producent pochodzący z Przemyśla. Stworzone specjalnie na ten album i starannie wyselekcjonowane kompozycje stanowią dla rapu Tedego uzupełnienie i równowagę, wynosząc poziom produkcji wysoko ponad innych rodzimych raperów.

Ścieżka dźwiękowa Tede

Reedycja zostanie wydana nakładem wytwórni Polski Rap i Wielkie Joł, przy współpracy z Klubem Płytowym. Za dystrybucję albumu odpowiada Sony Music Poland.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx