REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Sara James – powrót z Eurowizji Junior 2021

Sara James Eurowizji Junior
Sara James, fot. Mieszko Piętka/AKPA

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Wieczorem 20 grudnia z Paryża do Warszawy przyleciała Sara James. 13-letnią wokalistkę powitali na lotnisku fani, przyjaciele, dziennikarze i fotoreporterzy. Razem z nią przylecieli także towarzyszący jej podczas występu tancerze Agustina Egurroli oraz Amelia Otremba, która bilet do Paryża wywalczyła sobie w programie „You Can Dance – Nowa generacja”.

Choć Sara James zajęła drugie miejsce w konkursie Eurowizji Junior 2021, powitanie było godne zwyciężczyni. 19 grudnia w paryskiej La Seine Musicale była o krok od zwycięstwa. Zaśpiewała piosenkę „Somebody” – utwór napisany specjalnie na tę okazję przez team autorski: Patryk Kumór, Tom Martin, Dominik Buczkowski-Wojtaszek oraz Jan Bielecki. Podczas odczytywania wyników głosowania utrzymywała się w ścisłej czołówce. Ostatecznie, z 218. punktami na koncie, zajęła drugie miejsce, tuż za Maléną, reprezentantką Armenii.

To ogromny sukces młodej wokalistki, która jest zwyciężczynią IV edycji programu „The Voice Kids” oraz „Szansy na Sukces. Eurowizja Junior 2021”. Właśnie ta ostatnia wygrana stała się dla niej przepustką na Eurowizję Junior w Paryżu. Sara James pochodzi z muzykalnej rodziny. Śpiewa od zawsze. Gry na pianinie uczy się od szóstego roku życia, a od czterech lat szlifuje umiejętności wokalne w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury. Jest laureatką wielu konkursów wokalnych. Poza śpiewaniem lubi poeksperymentować w kuchni. Ma trójkę młodszego rodzeństwa, mieszka w Ośnie Lubuskim. Teraz kariera muzyczna stoi przed nią otworem. Edyta Górniak też przecież zajęła kiedyś drugie miejsce na Eurowizji.

Sara James Eurowizji Junior
Sara James, fot. Piętka Mieszko/AKPA
Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx