Sandra Kubicka na rajdzie Rage Rally 2021

Sandra Kubicka Rage Rally 2021
Sandra Kubicka, fot. Jordan Krzemiński/AKPA

Znana modelka Sandra Kubicka wzięła udział w Rage Rally. Ten 5-dniowy rajd samochodowy to wielkie wydarzenie dla fanów motoryzacji i luksusowych aut.

Ekipa składająca się z 40 aut wyruszyła 30 czerwca z Serocka pod Warszawą. Finał odbędzie się 3 lipca w Gdańsku. Trasa Rage Rally wiedzie przez Tor w Słomczynie, a następnie Mazowsze oraz Warmię i Mazury. Na trasie spotkali się właściciele m.in. Ferrari, Porsche czy Lamborghini. Auta tej klasy mają coraz większą rzeszę fanów i coraz częściej pojawiają się na polskich ulicach. Kwintesencję Rage Rally stanowią check pointy, które wyznaczają rytm codziennych zmagań na trasie. Załogi biorą udział w konkurencjach o różnym stopniu trudności, czasami zabawnych, a czasami wymagających sporych umiejętności i logicznego myślenia.

Sandra Kubicka – Rage Rally 2021

Sandra Kubicka Rage Rally 2021
Sandra Kubicka, fot. Krzemiński Jordan/AKPA | Sandra Kubicka Rage Rally 2021

„Na co dzień ścigam się na motocyklach, ale samochody też uwielbiam. Jestem fanką motoryzacji, kocham adrenalinę i prędkość. Najbardziej ekscytują mnie szybkie i głośne auta. W tym rajdzie ciekawe jest to, że są to prawdziwe sportowe zmagania. Walczymy o punkty i miejsce na podium. Poznałam tu wielu ciekawych, inspirujących ludzi, atmosfera jest wspaniała” – powiedziała Sandra Kubicka.

ZOBACZ:  Paula Tumala: Nie jestem za aborcją. Chciałabym, aby kobiety miały prawo wyboru

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx