Sam Fischer w nowym singlu „All My Loving”

Sam Fischer All My Loving
Sam Fischer, fot. mat. prasowy

Sam Fischer podzielił się swoim fascynującym i pełnym emocji nowym singlem „All My Loving”. Utwór jest następcą jego ostatniego singla „Hopeless Romantic”, przeboju „This City” i duetu z Demi Lovato „What Other People Say”.

Napisana i wyprodukowana wspólnie ze Stevem Macem podczas pandemii „All My Loving” to szczera rozmowa z samym sobą, aby być lepszym człowiekiem. Euforyczny i pełen pasji refren ukazują pełne oblicze potężnego wokalu Sama.

Sam Fischer mówi: „”All My Loving” zostało napisane z żywą legendą i bogiem popu, Stevem Macem, w środku pandemii poprzez zooma, więc nic poza wielką popowym piosenką o miłości nie wchodziło w grę. Sama piosenka pochodzi od frazy „porozmawiaj ze sobą szczerze, Sam”, którą kiedyś do mnie wykrzyczano. Jeśli byłeś w jakimkolwiek związku przez kilka ostatnich lat, skłamiesz mówiąc, że czasami nie było to wyjątkowo trudne. Moim problemem jest to, że nie była to uczciwa walka, ponieważ absolutnie to ja byłem problemem, ale i była nim osoba, która to zaczynała. Ta piosenka jest zarówno hitem, jak i wielkim oświadczeniem”.

Sam Fischer – All My Loving:

Sam Fischer – All My Loving

Debiutancki singiel Sama „This City” został odtworzony ponad 500 milionów razy na całym świecie. Kawałek zajmował miejsce na liście 20 najczęściej odtwarzanych utworów w radiu w Wielkiej Brytanii przez 11 tygodni. Artysta zdobył dzięki niemu wiele wyróżnień, a do swoich programów telewizyjnych zaprosili go Ellen, Jimmy Kimmel i James Corden. Jego duet z Demi Lovato „What Other People Say” sprzedał się w ponad milionie kopii. Na początku tego roku Sam ukończył swoje pierwsze trasy koncertowe w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, w tym oczywiście koncert w London Garage, a ostatnio wspierał Ashe podczas trasy w Wielkiej Brytanii i Europie.

Urodzony w Australii Sam Fischer po raz pierwszy przedstawił się na swojej EP-ce „Not a Hobby” i zainteresował publiczność dzięki uduchowionemu głosowi i wyjątkowym tekstom. Podróżując po Ameryce Północnej ze swoim przyjacielem Lewisem Capaldim, zachwycał tłumy pogodną osobowością oraz czystą miłością i talentem do pisania piosenek. Obecnie mieszka w Los Angeles, gdzie nie tylko zyskał uznanie za własną pracę, ale nadal umacnia swoją pozycję jednego z najgorętszych współczesnych tekściarzy, pracując z globalnymi gwiazdami popu, w tym Ciarą, Lennon Stellą, Jessie J, Elle King, Louisem Tomlinsonem czy Virginia To Vegas.

ZOBACZ:  Texas - Hi. Album już w sprzedaży

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx