Przejdź do treści

Sam Fischer powraca z singlem „Afterglow”

Sam Fischer Afterglow
Sam Fischer, fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Australijski piosenkarz i autor tekstów Sam Fischer prezentuje nowy, optymistyczny utwór „Afterglow”.

To jedna z najbardziej podnoszących na duchu piosenek Sama w jego katalogu. Artysta przez jakiś czas miał trudność w pisaniu, dlatego tekst „Afterglow” skupia się na odnajdywaniu radości i otrząsaniu się z życiowych zmartwień.

– Napisałem „Afterglow” w czasie, gdy czułem się całkowicie wypalony sesjami pisania, byłem po prostu wyczerpany. To była totalna zdrowaśka, która zaczęła się od pytania: „Co zrobiłby Chris Martin?” – polecam, gdy czujecie, że czegoś wam brakuje! To ta euforia, kiedy wszystko zaczyn się układać, eksplozja radykalnej miłości do samego siebie i poczucie, że w końcu znalazłeś to, na co czekałeś przez całe życie. Chcę, żeby świat odrzucił całe to gówno, które nas przygnębia, gdy tylko usłyszy „Afterglow” – Sam Fischer opowiada o piosence.

Urodzony w Australii Sam Fischer ma już ponad miliard streamów na koncie. Debiutancki singiel „This City” został odtworzony ponad 750 milionów razy na całym świecie. Kawałek przez 11 tygodni zajmował miejsce na liście 20 najczęściej odtwarzanych utworów w radiu w Wielkiej Brytanii. Artysta zdobył dzięki niemu wiele wyróżnień, a do swoich programów telewizyjnych zaprosili go Ellen, Jimmy Kimmel i James Corden. Jego duet z Demi Lovato „What Other People Say” sprzedał się w ponad milionie kopii.

W 2018 roku Sam podjął się duetu z Meghan Trainor, którym nareszcie podzielił się w czerwcu. Przebój „Alright” przekroczył 1,5 mln odtworzeń w ciągu pierwszego tygodnia od premiery. Artysta połączył premierę z serią kameralnych koncertów w ramach trasy Something To Hold On Tour, która stanowiła powrót do jego korzeni. Akustyczne występy dały fanom przedsmak niecierpliwie wyczekiwanego nadchodzącego albumu.

Sam Fischer – Afterglow:

Urodzony w Australii Sam Fischer po raz pierwszy zaprezentował swoje umiejętności na EP-ce „Not a Hobby”. Obecnie mieszka w Los Angeles, gdzie nie tylko zyskał uznanie za własną muzykę, ale i stale umacnia swoją pozycję jako autor tekstów. Do tej pory pracował z takimi gwiazdami, jak Ciara, Lennon Stella, Jessie J, Elle King, Louis Tomlinson czy Virginia To Vegas.

Sam nie miał jednak łatwej drogi. Wyruszył do LA, aby podpisać kontrakt, gdzie nagle zostawiono go na lodzie. Po miesiącach couchsurfingu nareszcie odpoczął w „This City” i ruszył z projektem „Homework” – początkiem ekscytującego nowego rozdziału.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx