Salahdine Parnasse udusił Sebastiana Rajewskiego na KSW 76!

Fot. Viaplay

Salahdine Parnassem (16-1-1) pokonał Sebastiana Rajewskiego (12-8) na gali KSW 76 i zdobył pas tymczasowego mistrza w kategorii lekkiej.

Salahdine Parnasse wygrał przez duszenie w 4. rundzie z Sebastianem Rajewskim na gali KSW 76. Obaj zaczęli pojedynek z odwrotnej pozycji. W pierwszych sekundach walki Parnasse i Rajewski atakowali się wzajemnie niskimi kopnięciami. Widać było, że fighterzy czują do siebie duży respekt i do końca pierwszej rundy nie ryzykowali pójścia na wymianę.

Druga runda zaczęła się podobnie do pierwszej. Na 4. minuty przed końcem tej rundy Parnasse obalił swojego rywala. Francuz szukał skończenia w parterze, jednak Rajewski skutecznie się bronił. Walka cały czas toczyła się w parterze. Parnasse zalewał gradem ciosów Polaka. Rajewski zdołał jednak wyjść z opresji i na ok. minutę przed końcem walka wróciła do stójki. Ta runda była zdecydowanie na korzyść Francuza.

Trzecią rundę agresywniej zaczął Parnasse, który kilka razy celnie trafił Polaka. Rajewski próbował wciągnąć Francuza w bójkę jednak ten umiejętnie kontrolował dystans. Polak w końcówce rundy próbował trafić Parnasse’a obrotówką, ale ten wyczuł jego zamiary. Coraz bardziej widoczny był uraz oka Rajewskiego.

Salahdine Parnasse udusił Rajewskiego na KSW 76

W pierwszych sekundach 4. rundy obaj zawodnicy podkręcili tempo. Parnasse na 4. minuty przed końcem rundy potężnym ciosem rozciął wcześniej naruszone oko Polaka. Rajewski miał całą twarz zalaną krwią. Na ok. 2,5 minuty pred końcem Parnasse znalazł miejsce na duszenie Rajewskiego i skrzętnie to wykorzystał.
Salahdine Parnasse po raz 9. odniósł zwycięstwo w organizacji KSW.

twitter.com/KSW_MMA
ZOBACZ:  Gala PunchDown 2 już w najbliższą sobotę. Zobacz zapowiedź!

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx