Sala samobójców. Hejter – już w kinach! Zobacz relację z premiery

Fot. Cezary Piwowarski

Nagradzani twórcy, gwiazdorska obsada i tłumy gości pojawiły się na premierze filmu “Sala samobójców. Hejter”, który można oglądać już w kinach.

W czwartek, 5 marca, w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbyła się uroczysta premiera filmu „Sala samobójców. Hejter” w reżyserii Jana Komasy. Na czerwonym dywanie najjaśniej błyszczał Maciek Musiałowski, który brawurowo zagrał główną rolę. Towarzyszyli mu m.in. Vanessa Aleksander, Agata Kulesza, Maciej Stuhr, Adam Gradowski i Julia Wieniawa. Nie zabrakło scenarzysty Mateusza Pacewicza, który z Komasą pracował już wcześniej – przy nominowanym do Oscara „Bożym Ciele”.

Dopisali też goście ze świata kultury, mediów i show-biznesu. Na premierze, prowadzonej przez Agnieszkę Woźniak-Starak, pojawiła się m.in. koproducentka filmu Dominika Kulczyk. W tłumie wypatrzeć można było prócz tego m.in. Agnieszkę Holland, Maję Komorowską, Maję Ostaszewską, Jurka Owsiaka, Małgorzatę Foremniak, Katarzynę Warnke i Piotra Stramowskiego, Michała Koterskiego i Marcelę Leszczak, Tomasza Karolaka i Violę Kołakowską, Roberta i Monikę Janowskich, Wiktora Zborowskiego i Marię Winiarską, Jowitę Budnik, Aleksandrę Domańską, Andrzeja Pągowskiego, Małgorzatę Ohme, Beatę Tadlę, Kingę Burzyńską, Mariannę Zydek, Katarzynę Zawadzką, Wiktorię Filus, Marię Ruddick, Annę Kalczyńską, Annę Dec, Karolinę Sawkę, Piotra Trojana, Radka Kotarskiego, Bovską, Wojciecha Łozowskiego, Annę Dec, Sandrę Staniszewską, Dorotę Williams i Zofię Domalik.

Sala Samobójców. Hejter – relacja z premiery filmu | Wieniawa, Kulesza, Aleksander, Koterski:

Sala Samobójców. Hejter – relacja z premiery filmu. Wieniawa, Kulesza, Aleksander, Koterski

„Sala samobójców. Hejter” to jeden z najważniejszych filmów sezonu, a głośna premiera jest na to najlepszym dowodem.

Sala samobójców. Hejter – gwiazdy na premierze filmu. Zobacz galerię zdjęć:

Fot. Cezary Piwowarski
« 1 z 11 »

Read Previous

Gala Sfinksy 2020 – laureaci branży felinologicznej

Read Next

Mateusz Borek po walce Szpilka – Radczenko: Artur nie wygrał walki