Przejdź do treści

Sabina przedstawia album „Bluemental”

Sabina Bluemental
Fot. okładka singla "Paryski Jazz"

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

„Bluemental” to autorska płyta Sabiny, która powstała w Beskidzie Niskim pod wpływem straty bliskich dwóch osób. To płyta o bliskości z nieobecnymi i o sile dobrych wspomnień – mówi Sabina. Album zawiera 11 utworów, w tym singiel „Paryski Jazz”, który opowiada o tęsknocie za niebanalną kulturą i sztuką.

Album „Bluemental” to spotkanie z rozwojem duchowym, samoświadomością, naturą i konfrontacja z tym, co trudne i bolesne. Muzycznie płyta jest kolejnym etapem dojrzewania Sabiny i jest rozwinięciem wcześniejszej Epki, znajduje się na niej 11 elektro – popowych utworów, wzbogaconych o żywe instrumenty i słowiańskiego ducha.

– Muzyka to moja wielka miłość. Była ze mną od pierwszych chwil życia i będzie ze mną aż do końca. Wypełnia mnie każdego dnia i tłumaczy mi świat, gdy brakuje słów – mówi Sabina. – Płytę „Bluemental” dedykuję wszystkim Duszom, które w tym życiu zakończyły swoją drogę i udały się w kolejną, jeszcze ciekawszą podróż. Album promuje singiel Paryski Jazz, którego tytuł inspirowany jest książką Patti Smith Poniedziałkowe dzieci. To książka, która opowiada o niebanalnej, wymagającej większej uwagi kulturze i sztuce, takiej, której brak coraz silniej odczuwam. To gorzki utwór, w którym próbuje sobie wytłumaczyć jak działa współczesny świat – dodaje artystka.

Sabina Bluemental
Okładka albumu „Bluemental”
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx