Ruszyła rezerwacja wejściówek na koncert Finału WOŚP w Warszawie

koncert Finału WOŚP
Fot. mat. prasowy

Wystartował już proces zgłoszeń po wejściówki, które uprawniać będą do wejścia na teren studia telewizyjnego pod Pałacem Kultury i Nauki, gdzie 30 stycznia zaprezentuje się 17 wykonawców, m.in. happysad, IRA i Voo Voo.

Jubileuszowemu Finałowi WOŚP w Warszawie towarzyszyć będzie wyjątkowy koncert, realizowany – ze względu na panującą pandemię koronawirusa – w specjalnym studiu koncertowym, z ograniczoną liczbą publiczności. Na scenie zaprezentuje się 17 wykonawców, a ich występy śledzić będzie publiczność – posiadacze specjalnych wejściówek, których dystrybucja już się rozpoczęła.

Wejściówki na koncert Finału WOŚP 2022

Koncert podzielony został na 3 części, tzw. sloty, rozpoczynające się o godz, 13:30, 16:00 i 18:30. Jedna osoba może zarezerwować maksymalnie cztery wejściówki, które należy okazać wydrukowane lub w formie elektronicznej przy wejściu do studia koncertowego. Na koncert należy zjawić się 30 minut przed rozpoczęciem wybranego slotu. Obowiązuje Unijny Certyfikat Covid, a w przypadku osób, które go nie posiadają – szybki test w kierunku koronawirusa. Każdy uczestnik koncertu będzie zobowiązany do wypełnienia ankiety zdrowotnej. Będzie można ją wypełnić także online, skanując kod QR lub wchodząc na stronę internetową. Dodatkowo uczestnicy będą zobowiązani do noszenia maseczki i zachowania odstępu od innych osób.

Studio telewizyjne – zasady wstępu dla publiczności

Sercem finałowego grania po raz kolejny jest duży namiot telewizyjny, z którego realizowana będzie transmisja internetowa i telewizyjna. Również ten namiot dostępny będzie dla sympatyków Orkiestry. Wejście do środka możliwe będzie dla wszystkich chętnych po przejściu testu w kierunku koronawirusa. Wejście oczywiście będzie regulowane w miarę wolnych miejsc.

ZOBACZ:  Gwiazdy na 40-leciu marki Big Star, m.in. Wieniawa, Maffashion i Littlemooonster96

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx