Przejdź do treści

Rusina promuje album teledyskiem nagranym w Hiszpanii – „pora obudzić się” już na kanale

Rusina pora obudzić się
Rusina, fot. kadr z teledysku "pora obudzić się"

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

„Ostatnie dni przeklętych dni” to drugi długogrający album Rusiny wydany pod szyldem Def Jam Recordings Poland. Na nowej płycie znalazło się 11 kawałków, na których w towarzystwie rapera, usłyszymy znakomitych producentów i gości z podziemia polskiej sceny rapowej. Album miał premierę 29.09, jednak jego promocja trwa nadal – dziś na kanale Rusiny ukazał się teledysk do numeru „pora obudzić się”.

Nagraniem teledysku do „pora obudzić się” zajął się klasycznie learnhowtohustle, który we współpracy z Jiminem wyreżyserował klip w słoneczniej Barcelonie. Za produkcję numeru odpowiada znany w podziemiu Lister oraz toxicismad.

Raper z podpoznańskich Wronek już przed premierą albumu pokazał swoje umiejętności w numerach – „millie”, „trzeźwym być”, „wygram albo umrę”, czy ostatnim singlu „setki dróg”, prezentując świeże brzmienie zza oceanu na wysokim poziomie. Na krążku nie zabrakło takich gości, takich jak LHTH, Vkie, Aleshen, Kidzlori oraz TPS. W drodze jest jeszcze jeden teledysk – tym razem do numeru „myśli pułapki”.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx