Przejdź do treści

Rusina łączy siły z raperami podziemia

Rusina raper
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Rusina z ostatnim singlem przed premierą płyty – gościnnie plejada gwiazd z podziemia i zaskakujący uliczny featuring w numerze „setki dróg”.

Do premiery ostatnich dni przeklętych dni, czyli nowego albumu Rusiny został niecały tydzień (29.09). Fani Rusiny dotychczas otrzymali trzy single: „millie”, „trzeźwym być” oraz „wygram albo umrę”. Każdy z nich został ciepło przyjęty przez czekających na nowości słuchaczy. Każdy był również w pełni solowym numerem.

Nie dziwi więc, że czwarty z singli jest wypełniony gościnnymi zwrotkami. Na wyczekiwane „setki dróg”, snippetowane wcześniej pod tytułem diamentowe płyty dograli się vkie, Aleshen, kidzlori oraz TPS. Obecność tego ostatniego na albumie była chyba największym zaskoczeniem podczas publikacji tracklisty. Teledyskiem do utworu klasycznie już zajęła się ekipa Xawito/Learnhowtohustle – ten drugi wraz z realmeyo współprodukował utwór.

Rusina – Setki dróg feat. vkie, Aleshen, TPS, kidzlori

„ostatnie dni przeklętych dni” to owoc pracy Rusiny i jego ekipy oraz zbiór przemyśleń i emocji, jakie towarzyszyły newcomerowi z podpoznańskich Wronek w okresie po wydaniu debiutanckiego albumu Energia Wygrywania. Raper wraz z grupą podziemnych producentów oddaje hołd nowoczesnym brzmieniom z USA, które ukształtowały scenę hip-hopową na całym świecie, nie bojąc się trudnych treści.

Album wraz z limitowanym merchem jest dostępny tylko w preorderze na defjam.pl – ostatnia szansa na zakup to 29.09.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx