REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Rozzi prezentuje nowy singiel „Best Friend Song”

Fot. Rozzi - Best Friend Song

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Rozzi zaprezentowała nowy singiel pt. „Best Friend Song”, do którego opublikowała także lyric video.

„Początkowo dedykowałam ten utwór mojej przyjaciółce – Tatti. W ten sposób próbowałam ją rozśmieszać” – wspomina Rozzi. „Przyjaźniłyśmy się bardzo długo, już od czasu college’u, lecz Tatti musiała w końcu wyjechać. Nie chciałam się smucić, chociaż było mi bardzo przykro, bo był to dla mnie koniec pewnego etapu życia… Zdecydowałam się przekuć to w coś zabawnego, co da nam radość. Nigdy nie podejrzewałam że utwór skomponowany dla żartu będzie moim pierwszym singlem z nowego albumu!” – komentuje.

„Best Friend Song” został skomponowany i wyprodukowany we współpracy z topowymi artystami gatunku pop, m.in. z Charlie Snyderem (Machine Gun Kelly, Bebe Rexha, G-Eazy) oraz z Zakiem Watersem (Betty Who, JoJo, SHINee).

Rozzi to amerykańska artystka, pochodząca z San Francisco. Jej karierę muzyczną zapoczątkowała współpraca z formacją Maroon 5, którą Rozzi supportowała podczas trasy koncertowej. Miała również przyjemność śpiewać w duecie z Adamem Levinem kawałek „Moves Like Jagger”, podczas owego tournée! W 2018 roku wydała swój debiutancki album – „Bad Together”, który cieszy się ogromną popularnością na platformach streamingowych; krążek zdobył kilka milionów odtworzeń! Historie, sekrety, oraz miłosne koleje losu to ulubione tematy, które Rozzi porusza w swoich utworach. Artystka współpracuje także z wieloma muzykami światowej klasy, np. Kendrick Lamar oraz Pusha T. Jej drugi album studyjny ukaże się już wkrótce.

Rozzi – Best Friend Song (Lemon Ice Mix)
Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google