Przejdź do treści

Różyczka 2 – rozpoczęły się już zdjęcia do filmu Jana Kidawy-Błońskiego

Różyczka 2 zdjęcia
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

We wtorek, 5 lipca, padł pierwszy klaps na planie filmu „Różyczka 2″. W warszawskim Centrum Bankowo- Finansowym pojawili się aktorzy: Magdalena Boczarska i Janusz Gajos, reżyser, Jan Kidawa-Błoński oraz Mariusz Łukomski z Monolith Films, producent i dystrybutor obydwu części filmu.

Produkcja jest kontynuacją znakomitej „Różyczki”, nagrodzonej trzema Złotymi Lwami na Festiwalu w Gdyni (najlepszy film, najlepsza rola kobieca, najlepszy dźwięk), a także Orłem za najlepszą rolę męską.

„Różyczka 2″ rozwiąże tajemnicę, z którą pozostawiła widzów pierwsza część filmu. To poruszająca opowieść o dramatycznej prawdzie, która zmusza do przewartościowania całego życia i dokonania najtrudniejszego wyboru. W podwójnej roli występuje tu Magdalena Boczarska. Gra matkę, skrywająca mroczną tajemnicę sprzed lat i córkę, która musi się zmierzyć z jej konsekwencjami. W obsadzie zobaczymy też m.in.: Janusza Gajosa, Roberta Więckiewicza i Jacka Braciaka.

Zdaniem reżysera, Jana Kidawy-Błońskiego będzie to „współczesny dramat psychologiczny z elementami politycznego thrillera. Film dotykający wielu istotnych spraw i dylematów, z którymi widz styka się niemal codziennie”.

„Historia nie ogranicza się do polskich dylematów i realiów, lecz ukazujący uniwersalne problemy człowieka, próbującego odnaleźć własną tożsamość, zmuszonego do weryfikacji utrwalanego od lat systemu wartości” – dodaje Jan Kidawa-Błoński. Za kamerą stanie Łukasz Gutt (laureat tegorocznej Polskiej Nagrody Filmowej Orły za „Wszystkie nasze strachy”).

Zdjęcia realizowane będą głównie w Polsce, ale także w Belgii (Bruksela), Niemczech (Kolonia) i w Izraelu.

Różyczka 2 zdjęcia
Fot. mat. prasowy
Różyczka 2 zdjęcia
Janusz Gajos, fot. mat. prasowy
Fot. mat. prasowy
Fot. mat. prasowy
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx